Марафонці з Полтавщини на п'єдесталі: які місця зайняли наші спортсмени на ЧУ з веслування

Олексій Ващук 16 вересня 2020 15:15 226 0

Нещодавно у Вінниці завершився Чемпіонат України з марафону – веслування на каное та байдарках. Про це повідомляє видання Полтавщина спорт.

Спортсмени з Полтавщини змогли вибороти три комплекти нагород: два «срібла» та одну бронзову нагороду.

Так «срібло» змагань отримала полтавка Світлана Камерилова з вінничанкою Інною Копистинською у дисципліні байдарка-двійка на дистанції 26 км. Дівчата фінішували з часом 2:40:17.

У тій же дисципліні, але вже на дистанції 23 км третє місце із часом 1:48:04 посіли горішньоплавнівці Максим Олійник та Олександр Онищенко.

В індивідуальному ж заліку «срібло» здобув каноїст Дмитро Шпак із Горішніх Плавнів. Він став другим на дистанції 23 км і показав час 1:57:51.