Новини з 1996 року

Мапа туалетів Кременчука і Києва: знайди понад 200 відмінностей

Марина Баніт 24 липня 2017 15:12 566 0

Про місце, де будуть усі, – про туалети цікавляться кременчужани. Коли тіло стогне посеред міста, а душа болить від неможливості справити потребу, всі інші питання затьмарює одне – де в Кременчуці можна сходити в туалет?

Після першого в житті випадку, коли придавило спонтанно посеред міста, починаєш ретельно готуватися до наступного випадку.

І тут у сучасного мешканця продвинутого промислового міста виникає думка, що на карті міста мають бути підказки стосовно розташування туалетів.

Тож вводимо у пошук «туалети Кременчук»:

Спочатку в голову приходить припущення, що карта не працює, тож перевіряємо на прикладі Києва. Таки працює.

У Кременчуці туалети теж є, але їх мало і про них мало хто знає. А ті, що є, – переважно в страшному або занедбаному стані.

Як відомо,  в Кременчуці туалети є лише у Придніпровському парку, в Сосновому парку, у Міському саду, у сквері імені Бабаєва. Можна скористатися туалетом на автовокзалі та залізничному вокзалі. У деяких торговельних центрах можна попроситися, а в деяких доступ до туалету вільний. Також можна скористатися туалетом у медичних закладах та в приміщеннях міськвиконкому чи районної держадміністрації. Якщо хтось знає ще туалети, то може продовжити перелік. У місцевих кафе, магазинах,  як правило, ніхто нікого нікуди не пускає. До речі, за опитуванням, деякі власники кафе або магазинів навіть не дивляться, якщо в скруту потрапила мала дитина, – не пускають навіть за гроші.

У список туалетів, представлених на даній карті Києва, не внесені ті, які не є власністю міста, і тому, не вдаючись у подробиці, до списку офіційно рекомендованих туалетів належать не менше 200 таких місць. Там туалети розташовані навіть на центральних вулицях біля проїжджої частини.

Звичайно, дивлячись на столицю, зрозуміло одне – є чому позаздрити. У Кременчуці, якщо опинився не в тому місці і не в той час, можна замочити штанці або влетіти в більш серйозну халепу.

Безсоромні сідають прямо під вікнами багатоповерхівок і лишають після себе сліди життєдіяльності. Сором’язливі шукають кущі.

У Кременчуці є в деяких місцях біотуалети. На думку багатьох жінок та дітей, хто був у туалеті біля атракціонів у Придніпровському парку – страшнішого атракціону придумати не можна. Лише відчайдушні, сміливі та мужні можуть протриматися кілька хвилин, дивлячись на дно ями, в якій усе перед тобою як на долоні. Майже переповнені туалети викликають до того, за чим туди прийшли, ще й зворотні процеси.

Такі атракціони на любителя та для тих, хто опинився у безвихідній ситуації.

Звичайно, можна й надалі заздрити Києву, але можна потроху виділяти кошти на невеликі туалети, приєднані до міської мережі водопостачання та водовідведення. Також можна зобов’язати торговельні підприємства робити доступними туалети хоча б платно. Але вони повинні бути скрізь.

На сесії міської ради, як відомо, запланували витрати на туалети, але хотілось би, щоб це були нормальні туалети, а не атракціони страху.

    

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись