Новини з 1996 року

Малювати скрізь «Ай лав Кременчук», чи фарбувати у фіолетовий колір? Дебати в штабі Шаповалова

Олександр Курилов 17 березня 2017 10:12 1361 0

У Кременчуці – політична боротьба у передвиборчому штабі нашого нардепа Юрія Шаповалова, відголоски якої йдуть по всьому місту. Головний предмет суперечки, над чим нині міркують, - запитання: якою має бути наступна передвиборча кампанія нашого нардепа, який вирішив представляти кременчужан у парламенті щонайменше до 2100-го року.

Це – останні дебати в самому оточенні нашого нардепа, на які ми можемо лише дивитися, але не впливати на них.

З того, що вже зрозуміло, – останні події в Україні не пройшли повз Юрія Шаповалова й нині його команда поділена на дві частини.

Однак якщо головними для громадян нашого міста є самі події, що відбуваються в Україні і які за бездіяльності нашого нардепа впливають на низький рівень життя, то у приймальні пана Юрія  міркують про інше.

Головне питання, яке не можуть вирішити, – який колір використати під час чергової кампанії Юрія Шаповалова з обрання до парламенту.

Пропозицій з цього приводу дві. Перша - стара як світ ідея – фарбувати все у фіолетовий колір печалі та безвихідності. І такій практиці у нашому місті,  яка повністю себе виправдовує, бо реалії -  печаль-печальні, вже п’ять років.

Однак є й друга пропозиція щодо агітаційної кампанії нардепа – писати скрізь: на тролейбусах, маршрутках, у лікарнях, на дверях каналізаційних насосних… гасло «Я люблю Кременчук», причому слово "люблю" заміняти зображенням сердечка.

Гасло «Ай лав Кременчук» - це особиста власність відомого кременчуцького «міністра» культури Редькіна.

Фіолетовий колір – надбання, що стало основним, якщо не враховувати передвиборчої боротьби  з сусідніми Горішніми Плавнями за неіснуючий  міст через Дніпро, одного з головних кураторів мера Малецького – відомого скандального депутата міськради Олександра Головача.

Поки що боротьба між двома місцевими "політтехнологами" не виходить за пристойні рамки й все чітко розмежовується.

Тож на величезних біг-бордах із закликами до кременчужан  відпрацювати за їжу й горілку у квітні на суботнику мешканці не побачать гасла, що «хтось любить Кременчук».

Натомість на дверях наших убитих поліклінік, зразка першої, навпаки, можна побачити напис «Я люблю Кременчук», прикрашений сердечком, але без усяких там фіолетових кольорів.

Про що слід сказати – у самій мерії ще не визначилися з питанням, що краще й, вочевидь, у ході майбутньої передвиборчої кампанії Юрія Шаповалова буде застосовано все поспіль.

Причина такого рішення досить проста – бездіяльність у законотворчості самого нардепа, яку потрібно чимось компенсувати.

Поки що така компенсація – це платна сітка агітаторів, до участі в якій долучилися ще з чотири десятки працівників Автозаводської й Крюківської адміністрацій,  роздача виборцям безкоштовної газети «Автограф» і масова купівля горілки з метою роздачі її виборцям на найближчому суботнику.

До сьогодні такий варіант укупі з жорстким поливанням брудом можливих опонентів кременчуцького нардепа спрацьовував успішно.

Однак чи вистачить такого за нинішніх умов, коли вже у парламенті Юрій Шаповалов нічого, окрім як ходіння з однієї партії в іншу, не робить і головна проблема якого – як спати вночі «на чесно зароблених мільйонах доларів США», що лежать під ліжком?

Фото – зі сторінки у "Фейсбуку" депутата міськради Оксани Піддубної. Депутат зацікавилися питанням: звідки неймовірне кохання кременчуцьких градоначальників до Кременчука, після проявів якого гроші з міського бюджету тікають у безвість, як вода в пісок?

На фото – представник міськвиконкому, який чекає перед адмінбудівлею іноземного гостя для вручення агітаційного подарунка.

 

 

 

Теги: Політика КременчукаРезонанс Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У кременчуцькому музеї відкрилася виставка, яку присвятили життю міста на Дніпрі. ФОТО 241 0
"Від минулого до майбутнього": у галереї Кременчука представили чудову виставку. ФОТО 198 0
Ритуальні маски та опудало риби-їжака. У Кременчуцькому музеї знайомлять з Ефіопією та Індонезією. ФОТО 410 0