Новини з 1996 року

Мальовнича палітра: в Кременчуці відкрилась виставка неймовірних пейзажів. ФОТО

Іона Харченко 21 вересня 2019 14:30 1992 0

Учора, 20 вересня, в картинній галереї Наталії Юзефович, розташованій на вулиці Космічній, 9, відкрилася персональна вистава живопису «Мальовнича палітра» відомого кременчуцького художника Бориса Сердюка.

 

 

Приурочена ця виставка до вступу чоловіка до Спілки художників України. Адже кожен художник, вступаючи до спілки, повинен показати те, що він може та вміє.

 

 

Це вже друга персональна виставка Бориса Сердюка в цій галереї. Цього разу в експозиції представлено понад двадцять картин. Шанувальникам майстер пропонує переглянути абсолютно нові, створені за останні два роки роботи.

 

 

На полотнах художника – українське село в різні пори року, береги Дніпра, затишні вулички нашого міста. Сама природа, її мотиви, гра кольорів і відтінків надихають його та є головним сюжетом творів.

 

 

Картини написані в реалістичній манері – в них частинка життя, душі самого автора, України загалом.

 

 

У своїй творчості Борис Сердюк використовує переважно яскраві фарби, але є і картини в стриманому колориті. Пише в основному олією в традиційній техніці.

 

 

Картини художника вражають позитивними емоціями та свіжістю. Тож усі, хто відвідає виставку, зможуть поринути в світ справжньої гармонії, яку передають картини художника. Виставка працюватиме до 20 жовтня.

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Подорож у минуле Кременчука: яким було наше місто на початку цього тисячоліття? ФОТО 229 0
Зі смолоскипами та з Україною в серці: у Кременчуці відбувся святковий автопробіг. ФОТОрепортаж 599 0
Кременчужанам нагадали про подвиг ветеранів, які боролися за наше місто проти нацистів. ФОТОрепортаж 1338 0