Новини з 1996 року

Малецький збрехав - громада виступила проти початку будівництва 12-поверхівки на 1-му занасипу. ОНОВЛЮЄТЬСЯ

Андрій Михайленко 08 червня 2016 12:50 1636 0

Мешканці прилеглих будинків вказують на те, що мер не дотримав свого слова щодо будівництва. Самого початку будівельних робіт не зафіксовано - лише відбулося завезення матеріалів для встановлення огороджувального паркану. Але незабаром роботи можуть стрімко відновитися.

З самого ранку мешканці будинків, що по вулиці  Велика Набережна, сьогодні влаштували мітинг з приводу початку робіт з будівництва 12-поверхового житлового будинку на ділянці, яка розташована поряд з головною дворядною дорогою вулиці (між 1 та 9 будинками).

На місці також присутні патрульні поліцейські, представники слідчо-оператвиної групи, представники забудовника та голова Крюківської районної адміністрації.

Присутній на місці події репортер "Програми Плюс" Андрій Рубан повідомляє про невдоволення мешканців 1-го Занасипу з приводу вказаного будівництва. Останні вказують на те, що нещодавно міський голова Віталій Малецький обіцяв, що жодного будівництва у вказаному місці не буде до моменту встановлення всіх обставин з приводу видачі будівельної документації.

Зі слів мешканців, мер не дотримав свого слова, а забудовник розпочав готувати ділянку під забудову: завезено листи сталі під паркан та соснові колоди.

 

 

Житлово-будівельний кооператив "Набережний квартал-Кременчук", який виступає в ролі забудовника, на місці мітингу показав копію декларації про початок будівельних робіт. 

Присутні на місці події мешканці навколишніх будинків вказують на те, що на тутешніх грунтах (пісок) небезпечно будувати 12-поверхівку. За таких обставин, як зазначається, проект будівництва мав би проходити експертизу, однак цього не сталося через посилання забудовника на "потрібну" категорію грунтів.

Стало відомо, що забудовник посилається на потрібну йому 2-у категорію грунтів, будівництво на яких не потребує експертизи. Однак, як запевняють мешканці, на вказаній ділянці явно не 2-га категорія грунтів. За таких обставин слід говорити про підробку документів.

 

 

Станом на 12 годину на місці вже помічена громадська активістка Ніна Дашко, яка, як повідомляє наш репортер, уже встигла написати заяву про злочин.

 

 

Слід вказати, що ані мер, ані будь-хто з представників виконкому на місце події не виїхав.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Теги: Політика КременчукаЖиття КременчукаЕкономіка КременчукаПнригодиПригоди КременчукаРезонанс Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У кременчуцькому музеї відкрилася виставка, яку присвятили життю міста на Дніпрі. ФОТО 240 0
"Від минулого до майбутнього": у галереї Кременчука представили чудову виставку. ФОТО 198 0
Ритуальні маски та опудало риби-їжака. У Кременчуцькому музеї знайомлять з Ефіопією та Індонезією. ФОТО 410 0