Новини з 1996 року

Малецький проти зменшення завищеної норми споживання води для кременчужан з 10,5 кубів до 4

Марина Баніт 31 січня 2017 11:46 677 0

Про надзвичайно збільшені норми споживання води у Кременчуці порушила питання Оксана Піддубна на сьогоднішній сесії міськради.

Норма для кременчужан, за її словами, збільшена саме виконкомом, який змушує кременчужан платити за 10,5 метрів кубічних води, а не 4 кубічних метри, що встановлено Кабінетом Міністром.

Депутат пояснила, що, відповідно до пункту 4 порядку затвердження нормативів питного водопостачання, затвердженого постановою Кабміну №1107, розрахунок норми споживання води розробляються науковими організаціями на замовлення місцевої адміністрації або органів самоврядування та затверджуються представниками охорони здоров’я, захисту навколишнього середовища та водного господарства. Перерахунок робиться 1 раз на 3 роки та допускається достроковий перегляд.

Тож Піддубна вважає, що норми у Кременчуці завищені та підлягають терміновому перерахунку. Депутат вимагає розробити з цього приводу наукове обґрунтування цін на послуги гарячої, холодної води та водовідведення.

При перерахунку встановити норму постачання води, згідно з постановою Кабміну №409, тобто 4 кубічних метри, замість 10,5 метрів кубічних.

Коментар Малецького вразив простотою та непрофесіоналізмом. Він пояснив, що міськводоканал має втрати води через зношені прилади водопостачання. Тобто обгрунтування ціни вже заочно пояснив технологічними втратами, які лягають на плечі кременчужан. Люди платять не за спожите, а за дірки в трубах.

Малецький зробив сенсаційне пояснення, відповівши, що такими заходами (перерахунки за адекватною нормою) ми знищимо комунальне підприємство. Він додав, що, можливо, комусь і вигідно й потрібно те, що пропонує Оксана Миколаївна, але нашій громаді воно точно не потрібно і треба іншими ефективними заходами впливати на роботу даного підприємства – зменшуючи втрати нормативні та понаднормативні.

Але й голосуванням не прийнято рішення перерахувати норми.

Теги: Новини Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Антирейтинг: місця у Кременчуці, де відпочивати — “не айс”. ФОТО 1003 0
Чотири місця у Кременчуці, де можна відпочити. ФОТО 1859 0
Посол Словаччини, модерн, романтика і містика: у Кременчуці відкрили Міжнародну виставку. ФОТОрепортаж 861 0