Новини з 1996 року

Малецький оголосив війну своєму електорату: протистоятиме пенсіонерам, що торгують городиною

Андрій Михайленко 14 грудня 2015 09:21 968 0

Це випливає зі змісту публікації, котра розміщена на сайті Кременчуцької міської ради.

Як зазначається, мер на нещодавній апаратній нараді порушив питання щодо посилення боротьби зі стихійною торгівлею. Причиною такої ініціативи вказується недотримання норм та законів добросовісної підприємницької діяльності та загроза для здоров'я громадян.

Усі сили планують спрямувати на боротьбу з недобросовісними та підприємливими людьми, які без усяких дозвільних документів на зупинках громадського транспорту, всередині житлових масивів здійснюють незаконну оптову торгівлю продуктами харчування. Як показує практика, такі рейди не приносять жодного результату, оскільки не усувається причина появи самої стихійної торгівлі - відсутність системи пунктів прийому у селян городини та продуктів харчування власного виробництва

Крім того, не слід забувати, що такі ініціативи можуть бути направлені на надання переваг діяльності великих торговельних мереж міста та ринків.

Віталій Малецький дав доручення начальнику управління підприємництва, торгівлі, побуту та регуляторної політики Людмилі Жорняк звернутися до керівників міських ринків з проханням не брати містове з людей похилого віку, які бажають продати свою городину. Чи прислухається до цієї пропозиції фактичний керуючий Центрального ринку пан Євген Холод, достеменно невідомо. Проте відомо, що своїми ініціативами, які направлені проти підприємливих селян, пан Малецький може обурити свій же електорат.

Дії, що направлені на позбавлення джерел доходів незахищених верств населення, завжди закладають основу для соціальної напруги.

Фото: сайт міської ради 

 

 

Теги: Політика КременчукаВіталій МалецькийТоргівля Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Подорож у минуле: яким був Кременчук у ХХ столітті і яким він є зараз. ФОТОрепортаж 1566 0
З пензликом у руці по життю: в Кременчуці відкрили виставки двох досвідчених митців. ФОТОрепортаж 1903 0
Вулицями Кременчука: яким було наше місто у другій половині 20-го століття? 2272 0