Новини з 1996 року

Магазину біля одного з гуртожитків Кременчука дозволили працювати цілодобово

Валерія Макряшина 19 вересня 2018 13:30 539 0

Сьогодні, 19 вересня, на засіданні комісії з питань погодження на встановлення режимів об’єктів торгівлі розглядали питання про надання цілодобового режиму роботи магазину, який розташований біля одного з місцевих стадіонів. 

Як повідомила власниця магазину, більшість клієнтів заходять скуплятися увечері, коли вже пізно. Асортимент товару "різноманітний" - хліб, молоко, ковбаса, цигарки й алкоголь. На питання, як на роботу вплине заборона продажу алкоголю після 22.00 до 8-ї ранку, підприємиця відповіла, що майже ніяк - горілку продавати тільки не буде. 

Головуючий на комісії Володимир Пелипенко зазначив, що поряд зі стадіоном, відповідно і з магазином жінки, розташований гуртожиток для студентів, тому можуть виникнути проблеми. На що власниця відповіла, що проблеми не буде, бо перед тим, як продати, продавці вимагають паспорт. 

Питання виникли й у представника правоохоронних органів, який чомусь здивувався, що жінка звернулася з проханням про цілодобовий режим роботи її магазину тільки коли настала осінь і почався новий навчальний рік. Тепер же "це ще один суб'єкт, який треба чітко контролювати, й чим менше таких закладів у районах гуртожитків працює, тим краще". 

На відміну від поліції, В. Пелипенко ніякої небезпеки в цьому не бачить, він повірив жінці й закликав інших членів комісії погодити рішення про надання її магазину цілодобового режиму роботи, тож рішення було прийняте. 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

«Бумеру - 15 років»: у Кременчуці відбувся ювілейний концерт репера Серьоги. ФОТО 215 0
Концерт «Дизель шоу» в Кременчуці зібрав аншлаг. ФОТО 392 0
"Доки світло не згасне назавжди": Макс Кідрук у Кременчуці презентував новий роман 621 0