Новини з 1996 року

Міськвиконком зменшує тарифи на тепло. Зменшення невелике, не для всіх, не відразу

Олександр Курилов 11 жовтня 2019 13:53 315 0

Міський виконавчий комітет зменшує вартість тепла та гарячої води для жителів нашого міста, яких обслуговує КП «Теплоенерго». Розмір зменшення для жителів, у яких є лічильники, – 9,5 відсотка.

Натомість більше виграють від цього рішення жителі двоповерхових будинків, у яких лічильників немає.

Тож за прийнятим рішенням заплановано: вартість тепла за одну гігакалорію зменшується з 1884,36 гривень до 1799,85 грн.

Тариф за опалення в будинках без лічильників тепла зменшується з 51,72 гривні за квадратний метр до 39,01 гривні.

І питання, з яким розбиралися, – чому мешканці двоповерхових будинків, де лічильників на тепло немає, опинилися в кращих умовах. Кращі умови, бо для них зменшення вартості тепла буде більш значним, ніж для інших.

Пояснення з цього приводу – в будинках різна втрата тепла (у двоповерхівках більша) та різна методика розрахунків тарифів.

Щодо зменшення цін, то методика така. Спочатку мешканці будинку проводять збори, де обирають, який саме договір будуть укладати. Далі по квартирах підуть представники КП «Теплоенерго», уточнюватимуть персональні дані в паспортах. А вже після цього їм змінять тариф. Зменшуватимуть після проведення зборів.

Про що слід додати – ціни зменшуються тільки для абонентів КП «Теплоенерго». Натомість для громадян, які обслуговує Кременчуцька ТЕЦ, нічого не змінюється. Із запитанням - чому, якщо цікавить відповідь, люди можуть звертатися до самої адміністрації ТЕЦ або до нашого нардепа Шаповалова, який сьогодні перебуває в групі нардепів,  яка об’єднана навколо власника Кременчуцької ТЕЦ.

І за тим, що є сьогодні, – тарифи на тепло та гарячу воду для абонентів Кременчуцької ТЕЦ теж зміняться, але лише з 1 січня 2020 року і після проведення засідання Нацкомісії з питань енергетики та комунальних послуг.

У який саме бік зміняться – збільшення чи зменшення - залежатиме від вартості газу.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

«Бумеру - 15 років»: у Кременчуці відбувся ювілейний концерт репера Серьоги. ФОТО 157 0
Концерт «Дизель шоу» в Кременчуці зібрав аншлаг. ФОТО 307 0
"Доки світло не згасне назавжди": Макс Кідрук у Кременчуці презентував новий роман 577 0