Новини з 1996 року

Міськвиконком відмовив ПАТ «Полтаваобленерго» у підвищенні тарифів на тепло та гарячу воду

Олександр Курилов 21 квітня 2018 11:33 321 0

Кременчуцький міськвиконком відмовив адміністрації ТЕЦ ПАТ «Полтаваобленерго» у погодженні підвищення тарифів на тепло на 29 відсотків та гарячу воду – на 34% відсотки.

Проти такого підвищення представники мерії виступили одноголосно. Пояснення міського голови Віталія Малецького – мова про втрати тепла, які в розрахунках обласних енергетиків складають 26 відсотків (по 13 – у магістралях та квартальних мережах), хоча має бути вдвічі менше.

Таким рішенням мер пригальмував ПАТ «Полтаваобленерго» у підвищенні тарифів, які було б збільшено услід за отриманим погодженням міськвиконкому.

Втім погодження немає, тому обласним енергетикам тарифи доведеться перерахувати.

Слід додати про затверджені мерією тарифи для КП «Теплоенерго». Їх підвищили рішенням виконкому, незважаючи на те, що в міських розрахунках закладено надумані цифри витрат газу.

Така відмова виконкому свідчить про проблемні стосунки між мером та ПАТ «Полтаваобленерго» й у даному випадку все це - на користь мешканців.

Тож редакція чи не вперше в цьому році вітає наших чиновників, яким хоч і вдалося «взути» мешканців Крюківського району з новими й нечесними тарифами, однак те, що про розрахунки згадали у випадку з ПАТ «Полтаваобленерго», - це, звісно, не прогрес, але хоч щось.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

«Живи, Кобзарю, в пам’яті людській»: у Кременчуці нагородили кращих читців віршів Т.Шевченка. ФОТО 82 0
Музика, яка лікує і надихає: у Кременчук завітав відомий композитор Євген Хмара. ФОТОрепортаж 147 0
І раком ставитиме, і барин народу. Як депутат міськради Денис Терещенко поспілкувався з людьми. ВІДЕО 3873 2