Новини з 1996 року

Міськвиконком саботує розслідування скандальної справи Кліар Енерджі Кременчук та відмови Майснеру

Марина Баніт 04 травня 2018 16:40 419 0

У Кременчуці міськвиконком та помічники міського голови саботують розслідування депутатами обставин таємничої появи на Деївському сміттєзвалищі компанії "Кліар Енерджі Кременчук" та відмови німецькому інвестору Йоргу Майснеру у співпраці за більш вигідними умовами.

На минулому засіданні екологічної комісії депутат Оксана Піддубна заявила, що міськвиконком досі не надав документи по скандальній справі Кліар Енерджі Кременчук.

Сьогодні відбулося позачергове зібрання членів комісії. На комісію не прийшов голова, депутат і радник мера з юридичних питань Руслан Ульянов.

Оксана Піддубна повідомила, що запитувані нею документи не надійшли ще й досі. І що цікаво - не з'явився представник від КАТП-1628. Дане підприємство безпосередньо уклало угоду з "Кліар-Енерджі Кременчук" і депутати вимагають від нього надати копію угоди. Але ні копій угод, ні інших документів на комісію не приносять.

 - Уже з цією скандальною справою на всю Україну прославилися! Та вже ж надайте ці документи! - вигукували присутні Юрію Гриценку.

Секретар міськради Юрій Гриценко запропонував 18 травня, о 10 годині, зібрати чергову комісію. І пообіцяв, що тоді вже будуть документи. Депутатам Піддубній, Роженку та Костромінову нічого не залишилося, як погодитися.

Отже розслідування затягується. 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1331 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2323 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 2944 0