Новини з 1996 року

Міськвиконком підвищує вартість шкільного харчування у Кременчуці

Віктор Крук 22 липня 2016 09:40 784 0

На затвердження виконавчого комітету Кременчуцької міської ради виноситься проект рішення «Про визначення вартості денного раціону страв харчування вихованців і учнів у навчальних закладах комунальної власності, професійно-технічних навчальних закладах м. Кременчука», який оприлюднений на веб-порталі міської ради.

У ньому визначається вартість деного раціону гарячих страв у загальноосвітніх навчальних закладах комунальної власності Кременчука, який мають встановити з 01 вересня. Зокрема, сніданки для учнів 1-4 класів усіх категорій, крім учнів 1-х класів, що функціонують на базі дошкільних навчальних закладів, – 8 грн. Сніданки для учнів 5-11 класів з числа пільгових категорій також будуть коштувати 8 грн.

Обіди для учнів 1-4 класів з числа вихованців груп подовженого дня – 9,00 грн.

Для вихованців дошкільних навчальних закладів вартість денного харчування становить: для груп раннього віку – 11,65 грн.; для груп дошкільного віку – 16,70 грн. При цьому батьки або особи, які їх замінюють, вносять плату за харчування вихованців у комунальних дошкільних навчальних закладах у розмірі 60% встановленої вартості харчування на день.

А для батьків, які мають трьох і більше дітей та статус багатодітних, розмір плати за харчування їхніх дітей зменшується на 50%. Звільняються від плати за харчування діти з малозабезпечених сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям», діти, батьки яких є учасниками бойових дій або загинули в зоні проведення антитерористичної операції та деякі інші категорії дітей.

У професійно-технічних навчальних закладах вартість триразового харчування для учнів з числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають на повному утриманні держави, становить 51,31 грн., обіду для учнів з числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та батьки яких є учасниками бойових дій або загинули в зоні проведення антитерористичної операції, – 20,52 грн.

Теги: 2822

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Вулицями Кременчука: яким було наше місто у другій половині 20-го століття? 2426 0
Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 2454 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 3691 0