Новини з 1996 року

Міськвиконком оголосить добровільний збір коштів на купівлю для мера Кременчука третьої приймальні?

Олександр Курилов 18 березня 2019 16:55 392 0

Міський виконавчий комітет збільшить на 64 тисячі гривень загальний розмір коштів, які виділяються за рахунок податків жителів Кременчука для купівлі міському голові Віталію Малецькому спеціальної (третьої) приймальні, в якій міське керівництво проводитиме урочисті прийоми.

Про це йдеться в новому проекті рішення виконкому, який оприлюднено сьогодні.

Повідомляється, гроші платників податків виділять з метою забезпечення ефективного, результативного та цільового використання бюджетних  коштів. Тож виконавчий комітет Кременчуцької міської ради Полтавської області вирішив:

«Збільшити бюджетні асигнування спеціального фонду (бюджет розвитку) бюджету по КПКВКМБ 0217370 «Реалізація інших заходів щодо соціально-економічного розвитку територій»» по КЕКВ 3122 «Капітальне будівництво (придбання) інших об’єктів»  на  суму 64 000,00 грн для придбання в комунальну власність територіальної громади міста Кременчука з власності  ПАТ «Укрсоцбанк» комплексу будівель та споруд по вул. Перемоги, буд. 9/1 в місті Кременчуці та інших основних засобів.

Збільшити передачу коштів із загального до спеціального фонду (бюджет розвитку) на суму 64 000,00 грн».

Слід додати про остаточну суму вартості нової приймальні, яку міськвиконком повинен перерахувати власнику приміщення «Укрсоцбанку».

Усього фінансовій установі буде перераховано 15 мільйонів 250 тисяч гривень. Після купівлі приблизно стільки ж вкладуть у ремонт приміщення. Очікується, що у своєму новому кабінеті, який уже не буде розташовано в адмінбудівлі міськвиконкому, міський голова Віталій Малецький розпочне проведення прийомів уже з 2020 року.

Єдина проблема тут – попри міський бюджет у 2,5 мільярда гривень, вочевидь, знайти в ньому кошти для купівлі меру третьої приймальні буде не так легко. Втім вихід у цій справі є.

Кременчужани, які переживають за міського голову, для якого двох приймалень мало, можуть допомогти нашому градоначальнику.

Для такого слід оголосити збір пожертви, й небайдужі мешканці Кременчука прийдуть меру на допомогу.  

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 1239 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 1896 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 2400 0