Новини з 1996 року

Міськвиконком не розвалили і добре. Міський голова Малецький задоволений роботою заступників

Олександр Курилов 03 травня 2017 17:51 758 0

Міський голова Віталій Малецький оцінює як «дуже добру» роботу своїх заступників під час своєї відсутності в місті на період відпустки.

Про це мера міста заявив ЗМІ у відповідь на запитання, як він оцінює роботу своїх заступників, поки він сам був на відпочинку.

«Заступники працювали дуже добре й у місті за час моєї відсутності нічого не сталося. Інциденти були (зразка бійки та відсутності реакції чиновників у ЗОШ №19. – Авт.) але там більше емоцій», -  зазначив Віталій Малецький.

Про що слід додати – так це про причину відсутності міського голови останні три тижні у місті. За його словами, він був на лікуванні, обговорювати яке не буде.

Про що слід додати – так це про добрі справи наших заступників мера, які вони проводили за час відсутності свого начальника - міського голови. Таких декілька – перший віце-мер Володимир Пелипенко встиг у квітні наплутати з теплом, його підключенням та оплатою.

Заступнику мера Руслану Проценку вдалося організувати в парку «Придніпровський» велику наливайку, яку назвали «Фестиваль фестивалів». Натомість заступника мера Ольгу Усанову дістав скандал у ЗОШ №19 з побиттям дитини.

У підсумку ж – усе завершилося добре. За час відсутності міського голови на роботі міськвиконком ніхто не зруйнував.  

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 2893 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 3366 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 3813 0