Новини з 1996 року

Міськвиконком Кременчука допоміг першому віце-меру Пелипенку у веденні його власного бізнесу

Олександр Курилов 16 травня 2016 13:25 1180 0

Перший заступник міського голови Кременчука Володимир Пелипенко зможе й надалі вести свій рекламний бізнес, при цьому замість плати в міський бюджет чиновник розраховуватиметься з мерією соціальними оголошеннями. Тобто - бартером.

Відповідне рішення прийнято сьогодні на засіданні міськвиконкому.

За тим, що вирішено, – підприємству «Алькор центр», яке займається рекламним бізнесом і якому належать рекламні тумби на зупинках міського  транспорту, продовжено термін його діяльності.

Останнє, вочевидь, стосується як продовження терміну оренду земельних ділянок, так і можливості самого розташування приватних рекламних носіїв, які є власністю підприємства першого віце-мера на зупинках громадського транспорту.

Втім відомості з цього приводу, що стосується бізнесу першого заступника мера Кременчука, міським головою Малецьким під час проведення засідання виконкому не оприлюднювалися.

За тим, що, однак, було сказано, підприємство першого віце-мера плати в міський бюджет не вносить, бо 30 відсотків реклами, яка на цих рекламних носіях розміщена, є соціальною. Звідки взята така цифра – не це запитання відповідь не лунала.

Єдине, про що слід додати, – перший заступник міського голови Володимир Пелипенко за питання свого бізнесу не голосував, однак попередив, що, відповідно до Закону «Про запобігання корупції», він участі у голосуванні не братиме.

Про що слід додати - сьогодні перший віце-мер Кременчука Володимир Пелипенко рекламує на своїх тумбах вироби з золота та ювелірні коштовності. Коли саме реклама золотих виробів набула соціального значення - на це запитання немає відповіді.

 

Теги: Кременчуцька міська влада

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 963 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 1963 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 2577 0