Новини з 1996 року

Міськрада видала витяг для будівництва Собору у Кременчуці на площі Перемоги. Без перемог і поразок

Олександр Курилов 09 вересня 2018 17:08 2234 0

Чиновники Кременчуцької міської ради видали благочинному Кременчука та  Кременчуцького району Української православної церкви Київського патріархату отцю Володимиру витяг з Державного земельного кадастру, аби можна було розпочинати будівництво Собору на площі  Перемоги.

Фото отриманого витягу оприлюднив громадський активіст Костянтин Красовський, який повідомив про «перемогу», якої насправді немає, як і немає в цій справі поразки чи програшу будь-кого.

У витягу написано, що ділянка надана для будівництва Свято-Успенського собору на його історичному місці, що значно спрощує завдання проектувальників і дозволяє зробити новий Собор красивішим, ніж той, що стояв на цьому місці  до 1943 року.

Останнє, про що слід додати, – це враження від реакції на новину у Фейсбуку.

Тож одні мешканці Кременчука вважають, що це поразка. Інші, навпаки, – поєднання дат надання Томосу, що співпадає практично з початком будівництва, – це перемога.

Насправді в цій справі немає ні виграшу й немає програшу.

Мова про майбутній Собор, який стане окрасою Кременчука, зразка Софії Київської в столиці, й про те, що цей Собор стане нагадуванням про тих, хто живе в Кременчуці сьогодні, й зробить справу, яка залишиться в наступні 100 років.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1344 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2336 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 2959 0