Новини з 1996 року

Міський центр зайнятості може розпочати підготовку програмістів

Андрій Михайленко 29 липня 2015 17:54 704 0

Це випливає із сьогоднішньої заяви Державної служби зайнятості України про початок співробітництва із приватними ініціативами в галузі перепідготовки безробітних.

Як  повідомляє сайт держоргану, підписано Меморандум з освітньою системою  Brain Academy та провідними IT-компаніями України в рамках підготовки людей, які тимчасово не працюють, за найбільш перспективними та затребуваними спеціальностями IT-галузі з подальшим працевлашутванням.

"Ринок  IT-послуг України вже протягом 8 років росте швидше, ніж у середньому в світі. У найближчі 5 років дефіцит IT-фахівців в Україні очікується на рівні 100 тисяч, а у світі - 5 млн. При цьому важливо вчасно зорієнтуватися і почати підготовку людей", - зауважив Голова Держслужби зайнятості Ярослав Кашуба.

Слід зазначити, що в рамках вказаного Меморандуму проект Brain Academy отримає доступ до навчальних класів центрів зайнятості по всій Україні, зокрема і в Кременчуці.  На базі цих класів планується навчати до 100 груп на місяць кількістю по 20-30 осіб. Загалом же планують отримати 1000 спеціалістів, готових підсилити українську економіку.

Хоча є одне "але". Навчання буде не безкоштовним, оскільки ані держорган, ані приватна навчальна платформа на беруть участь у фінансуванні проекту. Та є винятки. Представники Brain Academy повідомляють, що 20% учасників навчання проходитимуть безкоштовно. Це стосується переселенців та воїнів АТО.

 

 

 

 

Теги: Економіка Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись