Новини з 1996 року

Міський палац культури отримав оцінку «добре» від інспекторів ДСНС

Ксенія Омельченко 13 червня 2018 17:45 547 0

Учора, 12 червня, у Кременчуцькому Міському Палаці культури інспектори-рятівники та журналісти перевірили пожежну безпеку. Як виявилося, за кілька років функціонування МПК у Кременчуці перетворився на заклад, який дбає про безпеку своїх відвідувачів.

За інформацією провідного інспектора Кременчуцького міського відділу ДСНС у Полтавській області Марини Мартиненко, ще в 2016 році Палац обладнали системою пожежної сигналізації, яка й нині знаходиться в робочому стані. Під час перевірки інспектори зробили спрацювання: сигналізація та мовленнєве оповіщення - у робочому стані.

Вогнегасників у МПК достатньо, є серед них навіть на 50 та 100 літрів, їх технічне обслуговування проводиться вчасно. Також інспектори зауважили, що в Палаці на пожежному посту щоденно чергують члени добровільної пожежної дружини зі складу працівників закладу.

 

пожежна перевірка

 

Крім того, є в МПК протипожежна завіса, яка знаходиться в порталі сцени, і на випадок пожежі опускається та відокремлює сцену від глядацького залу. Вона також у робочому стані. Сама ж сцена та електрощитові відділені протипожежними дверима (за останні 2 роки їх встановили вже 8 штук). У 2016 році дерев’яні конструкції сцени обробили вогнезахисним розчином.

 

пожежна перевірка

 

Евакуаційні виходи обладнані світловими позначками «вихід», які вмикаються при спрацюванні пожежної сигналізації. Всі виходи були відчинені та незахаращені. Відомо також, що працівники закладу пройшли навчання та інструктажі з пожежної безпеки.

- На даний час залишається основне питання - відновлення автоматичної системи пожежогасіння та внутрішніх пожежних кранів, відокремлення декількох приміщень протипожежними дверима. Загалом можна поставити оцінку «добре». За останні декілька років керівництво МПК зробило дуже багато стосовно пожежної безпеки закладу, - зауважила Марина Мартиненко.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 1237 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 1890 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 2388 0