Новини з 1996 року

Міський голова зустрівся з активною молоддю Кременчука

Ксенія Омельченко 22 червня 2018 17:31 691 0

У виконавчому комітеті Кременчуцької міської ради відбулася зустріч  міського голови Віталія Малецького з лідерами учнівського та студентського самоврядування, молодіжного волонтерського руху, членами молодіжних громадських організацій, стипендіатами міської ради, представниками підприємств, які займаються формуванням  молодіжної політики в Кременчуці. Про це повідомляє прес-служба міськради.

Участь у заході також взяли заступники міського голови та депутат міської ради, заступник керівника управління молоді та спорту виконкому міської ради Микола Шевченко.

Міський голова Віталій Малецький зазначив, що Кременчук насправді є містом молодих людей, містом, відкритим для молодих людей. Підтвердженням цього є той факт, що цьогоріч він потрапив до десятки українських міст, які претендували на звання «Молодіжної столиці України».
 

Читайте також: Сьогодні «Кременчук – молодіжна столиця України». Завтра, «Кременчук – столиця миру». Віце мер Проценко
 

Він висловив упевненість у тому, що саме молоді люди є генераторами тих ідей та ініціатив, які потім мають успішне продовження в різних сферах життєдіяльності нашого міста.

Віталій Малецький звернувся до представників молодіжних громадських організацій з проханням виходити з пропозиціями до влади, пропонувати нові проекти задля подальшого покращення умов життя в Кременчуці, щоб мати можливість впроваджувати нові цікаві та корисні для кожного жителя міста реформи.

За його словами, в останні роки в різних мікрорайонах Кременчука після довгих років очікування з’явилися нові сучасні зони відпочинку, дитячі та спортивні майданчики,  розпочаті й тривають ремонти тротуарів, внутрішньоквартальних проїздів, доріг магістрального значення.

Крім того, мер повідомив присутнім, що  планується будівництво  повноцінної велодоріжки в парку «Придніпровському»,  спорудження баскетбольного комплексу в парку «Комсомольському», сучасного стадіону на місці колишнього стадіону «Кредмаш» тощо.
 

Читайте також: Кременчук буде без футболу. На утримання Кременю немає коштів. Все пішло на кредити і не тільки
 

Своїм власним досвідом волонтерства, участю в реалізації молодіжних проектів і програм, формуванні молодіжної політики з присутніми поділилися й активісти Молодіжного Парламенту Кременчука.
 

Читайте також: Страшне рішення економічної поліції про Молодіжний Парламент прийнято «вничку» та в «кабінетику», - мер
 

Після офіційних виступів кращих представників кременчуцької молоді, волонтерів та активістів, учасників благодійних акцій, представників організацій та установ міста мер нагородив почесними відзнаками «Золоте серце Кременчука», а також Грамотами виконавчого комітету міської ради, управління молоді та спорту виконкому міської ради. 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

«Бумеру - 15 років»: у Кременчуці відбувся ювілейний концерт репера Серьоги. ФОТО 206 0
Концерт «Дизель шоу» в Кременчуці зібрав аншлаг. ФОТО 377 0
"Доки світло не згасне назавжди": Макс Кідрук у Кременчуці презентував новий роман 612 0