Новини з 1996 року

Міський голова затягує Кременчук в новий кредит при цьому не бере до уваги зауваження

Марина Баніт 16 листопад 2017 11:08 667 0

Кременчуцька комунальна енергосервісна компанія – новий орган у Кременчуці, який планується створити. Мова про те, що в Кременчуці вирішили утеплити будинки, а для цього місто бере черговий мільйонний кредит. Про це повідомив під час сесії міської ради міський голова Віталій Малецький.

Він пояснив, що вони планують отримати 1,5 млн євро гранту від FIP та 1,5 млн євро гранту від Фонду чистих технологій.

- Ми подаємо документи зараз, бо пройде все в Лондоні, тому потрібно голосувати вже зараз, - умовляв присутніх міський голова.

Малецький почав швидко тараторити про те, що він ставить питання на голосування, заперечень немає, прошу голосувати, прошу підтримати. У цей момент депутат Оксана Піддубна почала казати, що вона має заперечення. Але міський голова в притаманному йому стилі знешкодив Оксану Піддубну. Він просто її ігнорував, поставивши на голосування питання, яке підтримали.

Активіст Красовський з цього приводу почав казати, що це перевищення службових повноважень. Хтось у залі почав кричати, щоб Красовський заспокоївся.

Міський голова, як завжди, тягне кременчужан у кабалу кредитів. У міста вже букет зобов’язань. А він поспішає набрати кредитів до того, як піде зі свого трону. І тоді йому вже байдуже буде. Бо, судячи з усього, хоча Піддубна дітей і хрестила з Малецьким, то пану меру нікого хрестити з кумою, принаймні, поки що і, можливо, не в цій країні. Тож міський голова непохитно гребе кредити. Не йому їх платити.

І, на суб’єктивну думку кореспондента, вигідно це буде не мешканцям міста, а комусь іншому. Бо, як годиться, наприклад, хоча б у Приватбанку тому, хто привів клієнта, віддячують. Можна лише здогадуватися, якими вдячними можуть бути у ЄБРР. 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 842 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 1271 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 1727 0