Новини з 1996 року

Міський голова порядок не наводить: мешканці Петрівки оголосили флешмоб "підвези дитину або сусіда"

Марина Баніт 07 травня 2018 11:05 756 0

У Кременчуці через те, що міський голова не налагоджує перевезення в район Петрівки, люди вже закликають одне одного допомагати перевезеннями хто як може. Гостро стоїть ця проблема через те, що школярам зовсім ніяк вчасно діставатися до школи, найближча з яких розташована за кілька зупинок. Це питання неоднаразово порушувала депутат Оксана Піддубна. Та міський голова тільки кепкує зі скарг депутатки, закидаючи їй, що вона піариться. Але проблема дійсно гостра. І про це свідчать не тільки депутати, але й доведені до відчаю мешканці.

"Петрівка, оголошую флешмоб!!!!
Підвези сусіда або однокласника своєї дитини!!!" - про це на своїй сторінці написала кременчужанка.

"Тетяна Ященко. Сьогодні чекали 50 хвилин маршрутку, дві проїхали повз. Викликала таксі, спізнювалася в лікарню. В результаті мама з дівчинкою встигли і чоловік встиг на автовокзал. Мені дешевше, як мінімум троє людей сьогодні посміхаються і таксист теж 😁 😁 😁 😁 😁"

"Юлія Титаренко. Я іноді пропоную, але багато хто боїться, мабуть. Сідають ті, хто знає мене... Колись підвезла чоловіка з двома пакетами покупок (тьопав від кінцевої 16 до Нової Знам'янки). Їхала з малим, напевно, тому й сів. Був украй здивований 😲 😲 😲. Якось люди не звикли до такого. Ну а взагалі, водієві страшно іноді... Навіть дітей підвозити. Це дорога і все може трапитися, а ти береш на себе відповідальність. Потім не обберешся лиха. А взагалі про це не думаю... Якщо буду зупинятися - не бійтеся, я не кусаюсь 😁 😁 😁. Їду щоранку по Петрівці  в бік Пивзаводу десь о 7:45, і назад близько 15:00 🚗 🚗 🚗 Тож не бійтеся 😂 😂 😂 😂підвезу і не з'їм 😘 😘 😘"

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Видри, кролики, качки, голуби... У Кременчуці провели виставку тварин. ФОТОрепортаж 1561 0
У кременчуцькому музеї відкрилася виставка, яку присвятили життю міста на Дніпрі. ФОТО 1639 0
"Від минулого до майбутнього": у галереї Кременчука представили чудову виставку. ФОТО 1558 0