Новини з 1996 року

Міський голова Малецький зменшить кількість нових комунальних охоронців. Охоронятимуть всього 10 шкіл

Олександр Курилов 22 листопад 2016 15:50 509 0

Міський голова Кременчука зменшує кількість представників нового охоронного комунального підприємства, яке  ще утворять на черговій сесії депутати міської ради. Відповідну інформацію оприлюднено сьогодні на засіданні комісії міськради з питань екології та земельних ресурсів.

За новими змінами, кількість комунальних охоронників, яких планують набрати в штат бюджетників, зменшується з 62 осіб до 44-х.
Натомість нові охоронці  будуть спостерігати за порядком  лише в 10-и навчальних закладах міста й охоронятимуть лише 1 комунальне підприємство.

Щодо заробітку, то його нові охоронні комунальники отримуватимуть від встановлення спеціальних пультів, які також буде закуплено за кошти міського бюджету й за які комунальні підприємства міста платитимуть кошти й одночасно збільшуватимуть свої витрати.

Про що слід додати – можливість прийняття рішення про організацію комунального охоронного підприємства на сесії міськради, що відбудеться за тиждень,  сьогодні знаходиться під питанням.

Зміст питань – наміри міського керівництва зробити з нових охоронців спеціальних комунальних поліцейських, що є протизаконним.

Тож нові охоронці не зможуть ні патрулювати вулиці міста, ні контролювати громадські заходи, бо це заборонено.

Чому мер міста зменшив заплановану кількість працівників ще не створеного комунального підприємства? Найпростіша відповідь  – у мерії не переконані, що наступного року в міському бюджеті знайдуть кошти для повного фінансування цієї владно-комунальної охоронної структури.

Теги: Кременчуцька міська влада

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись