Новини з 1996 року

Міський голова Малецький віддав в іпотеку історичну будівлю в центрі Кременчука. Недорого

Олександр Курилов 07 грудня 2019 14:46 651 0

Міський голова Кременчука змінив предмет застави іпотеки для КП «ШРБУ», яке раніше отримало кредитну лінію  від фінансової  установи ПФБ для проведення ремонту доріг і решти всього, що відбувається у наших комунальних підприємствах.

Відповідне рішення прийнято на останньому засіданні міськвиконкому минулої п’ятниці,  під час якого міський голова Кременчука міркував про те, як правильно писати в рішенні – проект чи проєкт.

Насправді ж правильним є те, що записано в цьому документі, в якому перераховується перелік будівель,  який віддали в заставу іпотекою по цій кредитній лінії в сім мільйонів гривень.

За тим, що пояснив мер міста, – мова йде про зміни в заставі. Кредит для дорожників раніше брався у фінансової установи під обладнання комунального підприємства. Зокрема, під його нову фрезу, якою знімають асфальт.

Однак цю фрезу на прохання слідчих заарештував суд, тож рішенням міськвиконкому оприлюднюється нова застава.

Головне в ній – двоповерховий будинок, у якому знаходиться державна нотаріальна контора і який, за словами експертів (підприємства "Алькорцентр", власник дружина першого віце-мера Марина Пелипенка), коштує  2,47 мільйона гривень.

Також в іпотечну заставу міський голова віддав таку ж історичну будівлю на вулиці 29 Вересня й уже більш нові – на вулиці 1905 року, проспекту Свободи та інші.

Про що слід додати – сам кредит, після несплати якого  всіх нинішніх орендарів будівель буде виселено,  розрахований до 21 грудня 2020 року.

Кредитна лінія відкрита під 23 відсотки  річних плюс процентна ставка за користування кредитом. Штрафи у випадку порушення цієї угоди – жахливі й мова про подвійну облікову ставку Нацбанку.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Різнокольорові голуби та пухнасті кошенята: у Кременчуці відбулася виставка домашніх тварин. ФОТО 441 0
Бонус від Кременчуцького льотного коледжу: захоплюючі польоти над Дніпром, які вразили містян. ФОТО 394 0
Ювілей, відкриття меморіалу та випускний. Кременчуцький льотний коледж святкував на повну. ФОТО 439 0