Новини з 1996 року

Міський голова Малецький проти. Але кременчужани підписують петицію про ремонт Крюківського мосту

Олександр Курилов 14 серпня 2019 11:47 549 0

Крюківський міст мали б капітально відремонтувати ще у 2017 році й для цього виділялося 300 мільйонів гривень.

Однак наш діючий нардеп Шаповалов цю ідею забракував через нездійсненну вимогу будівництва нового мостового переходу в Кременчуці.

Тепер у нас немає ні капітального ремонту мосту через Дніпро й немає жодного шансу на будівництва нового мосту, який би гордо стояв поруч зі старим – Крюківським.

Єдине, чим можемо виправити ситуацію, – добитися капітального ремонту того, що є.

Це депутат міської ради Оксана Піддубна закликала у своєму відеозверненні до мешканців Кременчука більш активно підписувати відповідну петицію про капітальний ремонт.

Причина заклику – це звернення мешканці міста підписують, але за перші вісім днів свій підпис поставили лише 784 мешканці, що вкрай мало.

Зрозуміло, що підписати цей документ у повному обсязі – зібрати 25 тисяч підписів до призначення нового Прем’єр-міністра України - жителі вже не встигнуть, і побоювання тут – що стільки підписів не вдасться зібрати й до початку формування нового державного бюджету на 2020 рік.

А причина низької активності, слід так розуміти, в тому, що є негласна вказівка з міськвиконкому від міського голови Малецького – свої підписи під петицією не ставити.

Не ставити, бо інакше керівництво Кременчука, міський голова, його вісім заступників та нардеп Шаповалов опиняться в незручній ситуації, а Президент України Зеленський почне цікавитися цією темою.

Тому питання капітального ремонту нашого мосту висить на волосині.

Можливо, кременчуцькі чиновники його ще порушуватимуть, але не раніше середини наступного року, поки не буде видно перших результатів діяльності нового уряду та нового Президента.

Кременчужанам у цій ситуації залишається одне.

По-перше, менше ходити по мосту, щоб не провалитися вниз у воду на його пішохідній доріжці, натомість – їздити, поки це ще можливо.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

"Доки світло не згасне назавжди": Макс Кідрук у Кременчуці презентував новий роман 511 0
«Вікінг»: скрипаль-віртуоз Святослав Кондратів представив у Кременчуці нові композиції. ФОТО та ВІДЕО 157 0
Таємний код: романтичний концерт гурту «Бумбокс» відбувся в Кременчуці. ФОТО 267 0