Новини з 1996 року

Міський голова Малецький пішов ва-банк. Всі на ремонт міського управління освіти!

Олександр Курилов 12 грудня 2017 17:09 826 0

Міський голова Кременчука Віталій Малецький, який ризикує стати хлопчиком для биття на черговій нараді губернатора за невикористання коштів з бюджету за наміри їх законсервувати, пішов на ризикований крок. У міськвиконкомі знімають кошти з розпорядників бюджетних грошей, які в тих лежать на рахунках без руху й терміново відправляють у будь-яку справу. На останньому засіданні міськвиконкому кременчуцькі очільники поспіхом знімали й перекидали гроші з одного напрямку на інший, де вони можуть бути використані. Звідси й відповідні рішення: мер зняв з рахунків культури, спорту, медицини… 2 мільйона гривень і розподілив їх в одному, йому відомому, напрямку. Куди саме спрямують ці бюджетні кошти, на засіданні міськвиконкому не оприлюднювалося.

З того, що можна побачити: з учорашнього дня розпочато ремонт фасадної частини будівлі міського управління освіти, де цегла падала на голову всім, хто в цей «храм освіти» заходив. Відомо, що на ремонт міського управління освіти виділено 630 тисяч гривень. Сам ремонт відбувається без тендеру й без інших дрібниць – кошторису, акту дефектів і такого іншого.

«Програма Плюс» вітає такий підхід градоначальників до справи, коли головне - не робота, а витрата коштів з міського бюджету, яких необхідно терміново позбавитися. Сподіваємося, що губернатор Полтавщини Головко сильно критикувати нашого мера не буде, і з 40 мільйонів гривень невикористаних коштів до кінця року в міській казні нічого не залишиться.

Врешті-решт, не в надзвичайних ремонтах суть. За бюджетні кошти можна також купити багато цікавих речей, як от нові меблі в кабінети й не тільки. Так що витрачайте наліво й направо наші податки спокійно, пане мер.  

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Вулицями Кременчука: яким було наше місто у другій половині 20-го століття? 2577 0
Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 2587 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 3817 0