Please enable JavaScript!
Bitte aktiviere JavaScript!
S'il vous plaît activer JavaScript!
Por favor,activa el JavaScript!
antiblock.org

Новини з 1996 року

Міський бюджет Кременчука перевиконується на 39 млн. грн. – в мерії вирішують, на що їх витратити

Віктор Крук 13 травня 2016 10:29 805 0

Бюджетна децентралізація, що цього року розпочалася в Україні, таки дає позитивні результати. Незважаючи на економічну кризу, міський бюджет Кременчука виконується зі значним випередженням. На що будуть витрачені понадпланові надходження до міської казни? Над цим питанням наразі «ламають голову» чиновники мерії.

Учора на засіданні робочої групи щодо підписання угоди між міськвиконкомом, міською організацією роботодавців та координаційною радою голів профкомів Віталій Малецький назвав суму перевиконання міського бюджету і озвучив деякі плани щодо використання цих коштів. За його словами, за 4 місяці міський бюджет перевиконано на 39 млн. грн.!

А рішення щодо їх використання можна буде прийняти у липні, коли міська рада переглядатиме бюджет Кременчука за підсумками його виконання у першому півріччі. За травень-червень сума додаткових бюджетних надходжень може значно зрости. Отже, міському голові, його заступникам та іншим чиновникам мерії доведеться визначати, на що спрямувати додаткові кошти, а допоможуть їх поділити депутати міської ради, які затверджуватимуть зміни до міського бюджету.

Окрім 1-го млн гривень, які в якості співфінансування з обласною радою планують направити на часткову компенсацію вартості літнього оздоровлення дітей, що дозволить трохи здешевити ціни путівок для третьої зміни у дитячі табори, за словами мера, близько 20-30 млн грн. доведеться додати бюджетним закладам та організаціям.

Ці додаткові кошти їм будуть потрібні на оплату опалення та гарячого водопостачання, тарифи на які мають значно зрости. А от за кошти, що залишаться після цього, розгорнеться боротьба зацікавлених осіб, які мають можливості пролобіювати свої інтереси. Тож для чиновникам мерії настає «гаряча пора». Втім ділити додаткові кошти все одно приємно.

 

 

 

Теги: міський бюджет

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Скромний і делікатний художник відкрив у Кременчуці виставку своїх робіт. ФОТО 1270 0
Відпочити у Єгипті й Туреччині виявилося набагато дешевше, ніж на курортах України: порівняння цін 1994 0
Вперше кременчужанин на Євро: Роман Безус вийшов на поле за 2 хвилини до переможного гола 1722 0