Новини з 1996 року

Міськгази присилають населенню платіжки з "віртуальними" боргами

Альбіна Козлова 06 грудня 2018 15:20 628 0

Після підвищення тарифів на газ українцям почали надсилати платіжки із завищеними сумами боргів за газ. У держпідприємствах це пов'язують зі спробою зірвати енергетичну реформу й запуск ринку газу з боку міськгазів. Про це йдеться в оголошенні, опублікованому прес-службою «Нафтогаз України» у відкритому доступі.

Йдеться про платіжки з «донарахуваннями» за жовтень і «попередженням про донарахування» за три попередні роки. У своїх документах міськгази та облгази вказують, що завищені суми платежів обумовлені «приведенням обсягу газу до еталонних умов вимірювання».

«Це може вказувати на реалізацію скоординованого плану, метою якого є створення штучних незручностей для споживачів, дискредитація реформи українського ринку газу й захист незаконної монополії управлінь міськгазів», - заявили постачальники.

У НАК підкреслили, що не причетні до формування з боку постачальників газу «віртуальних боргів» за газ у населення.

«Нафтогаз жодним чином не причетний до вирішення газзбуту вимагати зі споживачів додаткові суми і засуджує такі дії... Донарахування ведуть до подвійної оплати тих же обсягів газу, створюють віртуальні борги».

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 990 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 1988 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 2606 0