Новини з 1996 року

Міська влада проведе у Кременчуці чергове шоу – відзначення 6-ої річниці встановлення Гонгу Миру

Віктор Крук 19 вересня 2016 09:45 577 0

Про урочистості з цієї нагоди повідомляє офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради.

«Цього року Кременчук відзначає 6-ту річницю встановлення в місті символу миру на Землі -  Гонгу Миру. Традиційно  заходи, присвячені Міжнародному дню миру, проходитимуть за участю представників Посольства Республіки Індонезія. Планується, що цього тижня Кременчук відвідає  Пан ЮСРАН ХАДРОМІ – Радник-Посланник, Тимчасовий Повірений у справах Посольства Республіки Індонезія; Пан НОРВІН АНВАР – Радник, Голова інформаційно-культурного відділу; Пан ПРАБОВО ХІМАВАН – Співробітник інформаційно-культурного відділу. Представники дипломатичної місії братимуть участь у заходах, що проводяться в рамках відзначення Міжнародного дня миру», - йдеться в офіційному повідомленні влади.

Нагадаємо, що такий захід раніше щорічно проводив Автозаводський райвиконком за допомогою мерії. Наразі нічого не змінилося, окрім того, що замість розформованого Автозаводського райвиконкому до організації чергового владного шоу долучають Автозаводську районну адміністрацію.

Як зведення за бюджетні кошти помпезної будівлі у парку Миру – Гонгу Миру та щорічні витрати на прийом почесних делегацій із-за кордону зміцнює мир у світі та в Україні, ніхто пояснити не може. Більше того, за роки проведення цього шоу в Україні почалася війна, якій не видно кінця. Проте кременчуцька влада, замінивши лише «2015» на «2016» та «5» на «6» у минулорічних планах, і далі працює за звичними лекалами та сценаріями й урочисто святкує «6-ту річницю встановлення в місті Гонгу Миру». 

«Чим би діти не тішилися, аби …»

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

І раком ставитиме, і барин народу. Як депутат міськради Денис Терещенко поспілкувався з людьми. ВІДЕО 3773 2
Мелодія металу: кременчуцький коваль Геннадій Сметанко презентував новий витвір мистецтва. ФОТОрепортаж 154 0
У Кременчуці відкрили стелу, присвячену Герою Небесної Сотні Ігорю Сердюку. ФОТОрепортаж 365 0