Новини з 1996 року

Міська влада Кременчука заборгувала вагонзаводу 19,5 мільйонів

Bylyna 03 серпня 2015 10:22 626 0

Керівництво КВБЗ чекає, доки місто збудує власні котельні. Та буде це не раніше, ніж через рік

Крюків'яни вже не є заручниками локальних воєн, які міська влада Кременчука влаштувала з Крюківським вагонзаводом. Зараз, попри борги, що місто назбирало протягом кількох років, ТЕЦ вагонзаводу готова опалювати віддалений мікрорайон міста. Однак вагонобудівники очікують, що міська влада виконає свою обіцянку збудувати нові міні-котельні для обігріву Крюкова й Раківки.

Про те, що місто на сьогодні винне заводу 19,5 мільйонів гривень, сказав журналістам Анатолій Шабала, голова правління ПАТ "Крюківський вагонобудівний завод". Водночас, за словами керівника, цього року місто розраховується за надані мешканцям послуги більш-менш регулярно. Із озвученої суми борги минулих років становлять приблизно 7,5 млн. грн., сказав А.Шабала.

Поки що на міні-котельні, будівництво яких місто задекларувало, грошей немає. За слова Дмитра Питулька, керівника КП "Теплоенерго", вартість проекту становить приблизно 3 мільйони гривень. Загалом же проект може обійтися у 200 мільойонів. Це сума приблизна. Оскільки поки що йдуть переговори з бельгійськими інвесторами, що мають намір фінансувати проект. Раніше міська влада Кременчука оголошувала про намір збудувати шість автономних енергозберігаючих котелень, що зможуть опалювати Крюків, і таким чином відмовится від послуг вагонзаводу. Котельні збиралися будувати  в наступному, 2016 році.

Юлія Билина

Теги: Економіка Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись