Новини з 1996 року

Міська влада Кременчука провокує масову бійку на 1-му Занасипу. АНОНС

Андрій Рубан 08 червня 2016 15:20 2071 0

За всіма канонами та прогнозами, зіткнення мешканців 1-го Занасипу із забудовником може статись вже завтра, рано-вранці.

Обурені мешканці будинків №№ 1, 7, 9 по вул. Велика Набережна  у незаконном, на їхню думку, будівництві 12-поверхівки, шляхом постійного переходу по пішохідному переходу фактично заблокували рух транспорту по цій вулиці. На місце приїхав заступник начальника 1-го відділення Кременчуцького відділу поліції Ігор Матяш. Він попросив людей припинити “блокувати” дорогу і пообіцяв допомогти їм у задоволені їхніх вимог. 

 

 

Люди вимагали приїхати на місце забудови мера, щоб той виконав таки свою обіцянку, яку дав минулого четверга на прийомі громадян. Віталій Малецький пообіцяв, що поки все не з’ясується остаточно, ніякого будівництва не буде. Також мер обіцяв особисто розібратися у конфліктній ситуації та повідомити про результати мешканців будинку №1 по вул. Велика Набережна.  

Скільки не телефонував комусь заступник начальника районного відділку  поліції, результат нульовий. Міський голова не приїхав, а своїх заступників не прислав, що, звичайно, дуже обурило людей.

“Ми його обирали не для того, щоб він нам брехав”, - говорить одна із місцевих мешканок, яка разом з іншими бореться проти будівництва у них під вікнами нової багатоповерхівки.

Читайте також: Малецький збрехав - громада виступила проти початку будівництва 12-поверхівки на 1-му занасипу. ОНОВЛЮЄТЬСЯ

Станом на 13-ту годину мешканці 1-го Занасипу розійшлися, бо представники мерії так і не приїхали. При  цьому заступник начальника 1-го відділення (Крюківського району) Кременчуцького відділу поліції Юрій Матяш пообіцяв людям, що сьогодні ніхто не розпочне встановлення паркану та будівництва.

Люди в свою чергу організовують чергування і погрожують завтра зібрати іще більше мешканців у разі початку будівництва чи інших дій, пов’язаних з ним.

Представники забудовника (довірені особи) “Набережний квартал” стверджують, що діють у рамках законодавства. Вони дійсно показали документи, які дозволяють їм будувати 12-поверховий будинок. Але, як повідомляють наші джерела, ці документи можуть бути або підробленими, або зроблені за великі гроші.

 

Довірені особи компанії забудовника "Набережний квартал-Кременчук"


“Ніхто не дозволить будувати в такому місці будинок, серед трьох житлових будинків. Але в першу чергу потрібно шукати компроміс з місцевими мешканцями», - говорить співрозмовник. Чи підробні це документи, звичайно, мають встановлювати експерти. А поки що представники забудовника говорять, що будівництво розпочнеться незабаром, і вже завтра паркан таки встановлять.

“У нас є всі законні підстави  проводити тут роботи. Навіть заступник вашого мера сказав, що все законно і він буде радий, що ми вносимо позитив у розвиток міста. Ми плануємо тут, на міській території, встановити гарний дитячий майданчик. Завтра, о 8-00, ми встановлюватимемо паркан. А сьогодні заберемо дерев’яні стовпи, щоб їх не охороняти”, - розповідає представник забудовника.

 

З проекту документації

 

Оскільки місцеві мешканці проти встановлення паркану і будівництва,  а представники забудовника стверджують, що мають законні підстави і таки будівельні роботи розпочнуть вже завтра, о 8-й ранку, і мер Кременчука Віталій Малецький разом зі своїми заступниками ігнорують конфлікт, то завтра може статися бійка між мешканцями 1-го Занасипу та представниками забудовника дніпровською компанією "Набережний квартал".

 

 

 

 

 

 

 

 

Теги: Пригоди КременчукаПоліція КременчукаРезонанс КременчукаЗемля КременчукаВіталій Малецький

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 574 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 973 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 1427 0