Вчора на депутатській комісії питання реалізації проекту не було підтримано через те, що депутати ані від мера, ані від профільного віце-мера з питань ЖКГ не отримали жодної інформації. Проект зняли на подальше опрацювання.
"Ми ще дамо оцінку владі з приводу того, чого цей проект гальмується", - так прокоментував учорашню ситуацію по заводу на Деївці депутат міської ради Олександр Роженко.
Оцінити ж користь, яку отримає місто від введення в дію сміттєпереробного заводу, можна вже зараз.
Згідно з анкетою інвестиційного проекту, щорічно на Деївське звалище звозиться 450 тис. кубометів відходів, які в подальшому тут складують без проведення сортування та вилучення ресурсоцінних компонентів, що мають складати не менше 135 тис. кубометрів.
Транспортування сміття та відходів до звалища здійснюється силами комунального підприємства КАТП-1628.
"Проект (сортування та спорудження заводу. - Ред.) починав реалізовуватись ще в 2014 році спільно з Європейським інвестиційним банком. Але на даний час не реалізований", - зазначив учора на комісії директор КАТП-1628 Сергій Шиян.
Очільник підприємства зазначив, що введення в дію нових технологій дозволило б місту заощаджувати на утилізації сміття та відходів, а також стимулювати зростання прибутків підприємства від реалізації вторинної сировини, яку у свою чергу могли б використовувати в якості палива для котла КАТП.
Згідно анкети інвестиційного проекту маємо наступні дані:
- запланований термін реалізації проекту - 3 роки (2017-2020 роки),
- залпанована кількість нових робочих місць - 53,
- окупність проекту - 5 років,
- прибутковість проекту - 30 відсотків,
- площа, де планується реалізувати проект - 280 554 кв.м. (площа теперішнього звалища).
Коментарі
Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись