Новини з 1996 року

Міська рада збирається прийняти чергове звернення. Цього разу – до міністра освіти

Віктор Крук 24 травня 2016 17:08 399 0

У зверненні депутати будуть просити міністра освіти і науки України Лілію Гриневич вирішити питання щодо вчасного забезпечення необхідними підручниками учнів 4, 7 та 8 класів у наступному навчальному році.

Проект рішення щодо прийняття такого звернення виноситься на розгляд чергової сесії Кременчуцької міської ради, яка відбудеться 31-го травня. У тексті звернення йдеться про те, що депутати «глибоко стурбовані станом забезпечення підручниками учнів 4 та 7 класів у 2015-2016 навчальному році», коли вони були забезпечені ними лише на 50% від потреби. Далі йде посилання на норми законів, які передбачають безоплатне забезпечення підручниками школярів і те, що цього року «питання забезпечення підручниками учнів 4, 7 класів перекладено на органи місцевого самоврядування», однак «чіткого механізму закупівлі підручників» немає.

«Зважаючи на ситуацію, яка склалася із забезпеченням підручниками учнів 4, 7 класів у 2015-2016 році, пізні та стислі терміни проведення вчителями конкурсного відбору електронних версій оригінал-макетів підручників для 8 класу, передбачаємо, що в  2016-2017 навчальному році така ж ситуація може повторитися… Просимо Вас вирішити питання щодо вчасного забезпечення необхідними підручниками даної категорії учнів, розробити на рівні держави чіткий механізм закупівлі та доставки до загальноосвітніх навчальних закладів з видавництв підручників для учнів 4, 7 класів», - формулюють своє прохання до міністра депутати міської ради.

Нагадаємо, що обрані наприкінці минулого року депутати Кременчуцької міської ради дуже люблять приймати звернення у різні інстанції і щомісячно по декілька таких звернень направляють до Києва. Поки що жодне з них не принесло практичної користі. Будемо сподіватися, що завдяки нагадуванню кременчуцьких депутатів Лілія Гриневич згадає про існуючі проблеми у забезпеченні школярів України підручниками.  

Теги: 2485

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись