Новини з 1996 року

Міська рада завтра голосуватиме за недопущення виборів на Донбасі

Андрій Михайленко 29 червня 2016 10:29 1054 0

Питання з цього приводу стоїть першим у порядку денному 10-ї сесії міської ради, пленарне засідання якої має відбутися вже завтра, 30 червня.

Питання "Про звернення депутатів міської ради до Президента України та Голови Верховної Ради України щодо недопущення виборів на територіях Донецької та Луганської областей, які є непідконтрольними українській владі" подано на сесію депутатом міської ради Ганною Павленко за ініціативи Цивільного корпусу "АЗОВ" та кременчуцьких громадських організацій "АТО-Майдан-Кременчук" й "Об'єднання учасників та ветеранів АТО Кременчука".

Як зазначається в проекті рішення міської ради,  учасників даних організацій непокоїть питання проведення вже цьогоріч виборів на окупованих територіях Донецької та Луганської областей за так званим "Планом Мореля".

З цього приводу 20 травня цього року Цивільний корпус "АЗОВ" в Києві вже організовував Марш "Вимоги Нації - НІ капітуляції". Участь у даному заході тоді взяли близько 100 кременчужан.

 

 

Останній передбачає проведення виборчого процесу під дулами автоматів за умов недопущення до процесу українських партій, спостерігачів та журналістів.

Це ж означає узаконення через вибори терористів типу Гіркіна та Мотороли.

Таким чином міська рада завтра голосуватиме за те, чи звертатись до Президента України та Голови Верховної Ради України з приводу недопущення виборів на окупованих територіях Донбасу - такі можуть бути можливими лише за умов встановлення контролю за україно-російським кордоном та дотримання вимог українського виборчого законодавства.

 

 

 

 

 

 

Теги: Політика КременчукаАТОЦивільний корпус АЗОВ

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 579 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 978 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 1432 0