Новини з 1996 року

Міська дитяча лікарня списала дороге обладнання. У мерії підозрюють - списано для продажу

Олександр Курилов 17 липня 2017 11:29 1058 0

Міський виконавчий комітет дозволив адміністрації Кременчуцької дитячої лікарні списати медичне обладнання, остаточна вартість якого складає 160 тисяч гривень.

Відповідне рішення прийнято на засіданні міськвиконкому сьогодні.

За тим, що вирішено, списанню підлягають медичні монітори, апарати для штучної вентиляції легень, спеціальна камера для виходжування недоношених дітей.

Загальна вартість того, що спишуть, – за 200 тисяч гривень. Пояснення міського голови Віталія Малецького – сама комісія, яка підготувала акти про списання, складається як не із завгоспа, так ще з працівників схожих посад.

Втім остаточне рішення з цього приводу - обладання, яке спишуть, має десятирічний термін експлуатації. Але фонд міського майна проконтролює, аби все дійсно було списано, але не продано в інші медичні заклади.

Про що слід додати – далі тема медичного обладнання в наших лікарнях не обговорювалася й про те, аби медики розповіли про нинішню ситуацію в цій справі, – ніхто з чиновників не вимагав.

Саме обладнання, яке ремонтувати чи то нікому, чи ніколи, списується, бо в нашій дитячій медицині отримали більш нові його зразки.

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1201 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2200 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 2816 0