Новини з 1996 року

Міняємо кременчуцьку партію «Укроп» з депутатами Хоменком, Макарушею, Кальченком на не підвищення цін

Олександр Курилов 26 березня 2018 12:28 1225 0

5 квітня для Кременчука - остання дата, коли директор ПАТ «Полтаваобленерго» Євген Засіменко, який сидить у Полтаві в своєму офісі, запечатає конверт з пропозиціями свого підприємства щодо майбутнього подорожчання цін на тепло в нашому місті.

Потім його представники повезуть усе, що написано, в Київ, у НКРЕП для прийняття рішення.

Подорожчання, про яке проситимуть Нацкомісію з комунальних послуг та енергетики, стосується саме Кременчука й мова в ньому про те, що гаряча вода дорожчає в нас на 34 відсотки, а тепло – на 32%.

Слід сказати, що на самому ПАТ «Полтаваобленерго» вже готові до такого підвищення.

І так само готові всі кременчуцькі підприємства, що входять у цю групу олігарха Ігоря Коломойського.

Перше, що було зроблено з цього приводу, – вся група промислових підприємств «Укропу» серйозно підвищила заробітну плату на Кременчуцькій ТЕЦ та ПАТ «Укртатнафта»…

Нині на той же самий нафтопереробний завод, де заробітні плати починаються з 10 тисяч гривень, уже просто так не влаштуєшся, хоча ще півроку тому люди тікали з цього підприємства через малу оплату праці.

Інше, що вже зробили енергетики, – передали частину своїх працівників у кременчуцьке бюджетне підприємство з назвою «Теплоенерго».

А разом з цими працівниками бюджету Кременчука обласні енергетики передали всі квартальні мережі разом з чотирма десятками бойлерних.

І таке рішення для ПАТ «Полтаваобленерго» є правильним. На цьому підприємстві триває оптимізація, автор якої – наш міський голова Віталій Малецький, після якої вже в Кременчука великі проблеми.

Але тепер після оголошених намірів підвищити вартість тепла та гарячої води вони ще більші.

Інше з того, що відомо з останніх прикладів нашого життя, – з такою ж ініціативою  підвищення вартості тепла для своєї ТЕЦ не так давно виходив ПАТ «КВБЗ».

Однак ця справа не пройшла в Нацкомісії з питань комунальних послуг та енергетики.

Нині ж попри всі повідомлення про важкі часи від обленерго, які нас очікують, усе буде простіше.

Передусім кременчужани, й таке сподівання є, напишуть в уряд про таке.

Ось компанія ПАТ «Полтаваобленерго» оголошує про наміри підвищити тарифи на тепло та гарячу воду в Кременчуці й аргументують серед іншого це тим, що зросла мінімальна заробітна плата.

Однак ми точно знаємо, що в цей же час на 200 осіб зменшилася кількість працівників, які в ПАТ «Полтаваобленерго» займаються справами теплопостачання.

Є й інше – нам намагаються підвищити вартість тепла та гарячої води, бо зросла вартість їх транспортування.

Але насправді всі квартальні мережі та бойлерні знаходяться нині на балансі міста й чому кременчужани мають платити обласним енергетикам за те, до чого обленерго взагалі ніяк не причетне?  

Й останній аргумент у цій справі теж є.

Є така міська партія «Укроп» і її відомі представники, яких очолюють керівник профспілки нафтопереробного заводу, депутат Полтавської облради Василь Хоменко й такий же депутат з Кременчуцької ТЕЦ Наталя Макаруша.

А ще є фракція партії «Укроп» у Кременчуцькій міській раді.

Зрозуміло, що нам можуть скільки завгодно розповідати, що всі ці «обранці» кременчужан аж ніяк до майбутнього підвищення цін не причетні.

Однак кременчужани – не діти.

Було б непогано, якби ці люди поклали свої депутатські посвідчення на стіл і пішли у відставку всі разом.  І кременчужани це зрозуміли б.

І все це відбувалося б одночасно з рішенням про підвищення вартості тепла та гарячої води в Кременчуці.     

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці з’явилася нова фотозона, створена силами 25 художників. ФОТО 544 0
25 професійних художників та аматорів створюють графіті у Кременчуці. ФОТОрепортаж 803 0
Велике свято для малечі. У Кременчуці відзначили Міжнародний День захисту дітей. ФОТОрепортаж 1166 0