Новини з 1996 року

Мінрегіон заборонив дострокові нарахування за "небаланс" води

Валерія Макряшина 09 лютого 2019 11:00 411 0

Нова методика може застосовуватися тільки після укладення договорів зі споживачами.

Тепло- і водопостачальники не можуть застосовувати нову методику розподілу спожитих у будівлі комунальних послуг до укладення нових договорів.

Про це інформує прес-служба Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства.

"Підприємства тепло-, водопостачання і водовідведення не можуть застосовувати нову методику розподілу між споживачами обсягів спожитих у будівлі комунальних послуг і здійснювати будь-які додаткові нарахування, посилаючись на нову методику", - йдеться в повідомленні.

У міністерстві підкреслюють, що ця методика була розроблена на виконання закону "Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання" і нового закону №2189 "Про ЖКП", який набуде чинності 1 травня 2019 року.

У той же час сьогодні споживачі отримують послуги з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, визначені чинними нормативно-правовими актами та договорами.

"Методика може застосовуватися тільки після укладення споживачами нових договорів з виконавцями комунальних послуг (за вимогами нового закону №2189). На той час нарахування населенню за комунальні послуги повинні здійснюватися за чинними договорами й правилами. Тобто тепло- і водопровідні підприємства не можуть розподіляти воду й тепло відповідно до нової методики. Це є прямим порушенням умов чинних договорів зі споживачами", - підкреслюють у Мінрегіоні.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись