Новини з 1996 року

Міносвіти передає пільговикам невикористані бюджетні місця у вишах

Віктор Крук 10 серпня 2016 17:00 439 0

Таке рішення прийняте через те, що не всі абітурієнти, які були рекомендовані до зарахування на бюджет, принесли оригінали документів.

Міністерство освіти і науки вирішило передати пільговикам невикористані абітурієнтами бюджетні місця у вищих навчальних закладах. Про це повідомила прес-служба МОН.

Як зазначається, не всі абітурієнти, що були рекомендовані до зарахування на бюджет, принесли оригінали документів та використали свою можливість навчатися за бюджетні кошти.

Як пояснили в міністерстві, усі невикористані місця вищі навчальні заклади повинні повернути державному або регіональному замовнику, що надав закладу бюджетні місця. Наприклад, усі виші, які підпорядковуються МОН, повернуть невикористані місця Міністерству освіти і науки, “мистецькі виші” – Міністерству культури, комунальні – власним регіональним замовникам тощо.

МОН закликало Міністерство культури, Міністерство охорони здоров’я, Державну фіскальну службу та інших державних (регіональних) замовників одночасно з ними надати залишки бюджетних місць пільговим категоріям громадян.

Нагадаємо, 1 серпня вищі навчальні заклади оприлюднили перелік осіб, яких рекомендовано зарахувати на бюджетну форму навчання у 2016 році.

 

Теги: 2981

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись