Новини з 1996 року

Мінкульт нарешті припинив купувати тварин для цирку, та що робитимуть із тими, які вже є?

Людмила Скачко 09 жовтня 2019 15:35 86 0

Нових тварин купувати для державних цирків в Україні вже не будуть. Про це запевняють у Міністерстві культури, але що ж буде з тими, які зараз виступають у цирку?

Як повідомляє у Фейсбуку засновник руху UAnimals Олександр Тодорчук, зустрівшись особисто з міністром культури Володимиром Бородянським, дійшли згоди, що український цирк має бути без тварин.

"Уже зараз Мінкульт припиняє придбання нових тварин та створює робочу групу, що має якомога швидше розробити план виведення тварин із державних цирків", - говорить Тодорчук.

Як відомо, наразі в Україні є 7 державних цирків, але що буде з "недержавними", які спокійно собі гастролюють Україною, в тому числі й у Кременчуці? Вже неодноразово порушували це питання, але наші депутати досі ніяк не можуть із цим розібратися.

На сьогодні лише декілька українських міст підтримали заборону й обмеження залучення тварин до циркових постановок.

"За останні роки ми з вами домоглися локальної заборони пересувних цирків у десятках міст, Кобзов тепер не робить шоу з тваринами та навіть міжнародний цирковий фестиваль в Одесі проходить без залучення звірів", - додав Тодорчук.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуцькій бібліотеці відбулася презентація нового роману братів Капранових. ФОТО 104 0
На День міста в Кременчуці відбувся цікавий концерт зоряного десанту. ФОТО 310 0
У Кременчуці відбувся прем’єрний спектакль «Sex за Законом, або Не Забудьте Розписатися». ФОТО 445 0