Новини з 1996 року

Міністр соцполітики Рева заявив, що лічильники потрібно встановлювати у квартирах, а не будинках

Віктор Крук 15 вересня 2016 16:30 996 0

Про це сьогодні повідомив «Урядовий портал».

Перебуваючи у робочій поїздці у Чернігові, міністр соціальної політики України Андрій Рева взяв участь у розширеному засіданні колегії Чернігівської обласної державної адміністрації.

У підсумковому виступі на колегії, що була присвячена темі готовності об’єктів ЖКГ області до опалювального сезону, він зазначив, що прилади обліку газу повинні бути встановлені виключно на кожну квартиру, а не на будинок. 

"Закон вимагає поквартирного обліку. Більше того, в тарифі на газ це закладено. Тобто цього вимагає і закон», - зазначив  міністр. 
Андрій Рева нагадав, що Закон України "Про комерційний облік природного газу" чітко прописує терміни встановлення лічильників. Так, до 1 січня 2012 року газові компанії мали обладнати ними домогосподарства, які використовують газ комплексно (для приготування їжі, підігріву води та опалення). До 1 січня 2016 року - ті домогосподарства, які використовують газ для приготування їжі і підігріву води. До 1 січня 2018 року лічильники мають бути встановлені тим, хто використовує газ лише для приготування їжі.

Міністр наголосив, що багатоквартирний будинок не може бути споживачем, оскільки договори на постачання блакитного палива газівники укладають з кожним користувачем послуги окремо.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Дартс, кавери і майстер-клас: кременчуцькі бібліотекарі вражали колег з усієї України. ФОТОрепортаж 382 0
У Кременчуцькому музеї показали 30-річні досягнення місцевих спортсменів. ФОТОрепортаж 859 0
Скромний і делікатний художник відкрив у Кременчуці виставку своїх робіт. ФОТО 3366 0