Новини з 1996 року

Міністр Рева підірвав Інтернет. Заявив, що українці багато їдять. Хоч би не луснути від ожиріння

Олександр Курилов 12 серпня 2017 15:14 3721 0

Міністр соцполітики Андрій Рева підірвав Інтернет своїм коментарем для ТВ, в якому заявив, що українці, на відміну від німців, їдять більше.

Натомість громадяни України висміяли міністра, бо на сьогоднішню зарплату особливо не роз’їсишся й таким, як Антон Геращенко  чи Павло Розенко, – точно не станеш.  

«Андрій Рева, а дайте відповідь, яка у Вас зарплата? А то щось я багато їм з дітьми. А моя мама на пенсію 1550 взагалі розкошує з їжею. Якщо поділитесь таємницею, як на 233 гривні прохарчуватися місяць, буду щиро вдячна. Бо вже один обіцяв за газ оплачувати не більше 15 відсотків, а насправді вийшло трішки по-іншому. А я забула - ви ж тіток на пенсії по дрова в селах посилали. Ну то можете розказати, де їх взяти, щоб вистачило ще й труси на базарі купити», - запитує міністра на своїй сторінці у Фейсбуку  кременчужанка Алла Заможська.

Загалом було б правильно, якби міністр вибачився за свої слова, які є справжнім знущанням над громадянами України, й думається, що такі вибачення міністр оприлюднить і зарплату українцям підвищить. Бо громадяни наші, на відміну від міністрів, не жирують.

Репортер «Програми плюс» адресував своє повідомлення на сторінку у ФБ і Гройсману, і Реві. Можливо, у них після цього й буде якась реакція.

Малюнки - з профілю самого міністра і Цензор.нет

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1378 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2369 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 2992 0