Новини з 1996 року

Міністр МВС Аваков їде. РОЗПОВІСТЬ КРЕМЕНЧУЖАНАМ ПРО КОРУПЦІЮ В СВОЇХ РЯДАХ ?

Олександр Курилов 16 вересня 2015 14:40 719 0

У понеділок у Кременчук приїде міністр МВС Арсен Аваков. Відповідно, вся міліція нині готується до приїзду свого шефа, але які плани в пана Арсена – ніхто ще не знає.

Найпростіша і найточніша версія – у Кременчуці міністр МВС Арсен Аваков оголосить про створення поліції, набір в яку починається з 21 вересня.

Чи відбудеться прес-конференція з цього приводу, на це запитання теж немає відповіді.

Однак у редакції, яка спостерігає за «оприлюдненням доказів» у суді Кобеляк  по арештованому керівнику ТК «Візит» Олександру Мельнику,  є запитання.

Одне з них звучить так: для чого людині в погонах самій  порушувати закон? Інші ж – теж цікаві.

Достеменно відомо, що підлеглих Арсена Авакова на Полтавщині звинувачують у прослуховуванні телефонів СБУ. Тож запитання з цього приводу – що саме хотіли дізнатися правоохоронці Авакова у тих, хто бореться з корупцією? Ще цікаво, як там розслідування з убивствами на "Майдані" - вже все чи ще є надії?

Є й інші запитання теж. Зразка, чи всім можна красти ковбасу з магазинів, чи це дозволено тільки представникам кременчуцької громадської ради, яка існує при нашій міській міліції. Втім це місцеве питання й про нашу міліцію, громадськість та вкрадену з магазину ковбасу міністр може просто не знати.

Теги: допомога погорільцям

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись