Новини з 1996 року

Мільйони з бюджету розпиляли по кишенях і до побачення. Мер Малецький і проект "Індустріальний парк"

Олександр Курилов 30 липня 2018 11:45 739 0

Надалі народний депутат України Юрій Шаповалов, тобто фірма, з якою він пов'язаний,  може спати спокійно і далі вирощувати рапс на 168 гектарах землі за Молодіжним, що мають офіційну назву «Індустріальний  парк Центральний» і куди мали вкладатися інвестиції.

Причина – ніякого інвестиційно-індустріального парку в Кременчуці з його обіцяними тисячами нових робочих місць, виробництвом вітряків та ще багато чого – не буде.

Мова про новий проект рішення чергової сесії Кременчуцької міської ради, що виноситься на затвердження під назвою «Про ліквідацію індустріального парку «Центральний» у місті Кременчуці».

Аргументація закриття цього проекту, в який вкладали кошти з міського бюджету,  починаючи з 2012 року, – ніхто з підприємців за ці роки так і не виявив бажання взяти участь у такій «кременчуцькій індустріалізації».

Відповідно всі обіцянки, які жителям Кременчука роздавали чиновники: про нові робочі місця, про логістику й ще безліч таких,  в один момент розвіялися, як дим. Одночасно, як дим розвіялися мільйони гривень з міського бюджету, що були витрачені на проекти землеустрою, землевідводу, утримання комунального підприємства, яке всім цим опікувалося, й були витрачені на рекламу померлого кременчуцького проекту.

«Програма плюс» не знає, яке рішення приймуть депутати на сесії міськради й чи буде оголошено офіційний траур за зниклими з бюджету мільйонами гривень, однак слід сказати про таке.

«Індустріальний парк «Центральний», яким нас годували, – це просто бізнес-проект з сільськогосподарського використання землі.

І той, хто веде цей проект на землі, отриманій без всякого конкурсу й мова тут про підприємство, що пов’язане з нашим народним депутатом Юрієм Шаповаловим та першим віце-мером Володимиром Пелипенком, - має непогані прибутки.

Бо, на відміну від фермерів, тут не потрібно виплачувати паї. От тільки Кременчук отримав від їхньої діяльності суцільні збитки, а ми - наслухалися обіцянок.  

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Антирейтинг: місця у Кременчуці, де відпочивати — “не айс”. ФОТО 941 0
Чотири місця у Кременчуці, де можна відпочити. ФОТО 1771 0
Посол Словаччини, модерн, романтика і містика: у Кременчуці відкрили Міжнародну виставку. ФОТОрепортаж 809 0