Новини з 1996 року

Мільйонів Піддубна не має, королівства також. Апеляційний суд не підтримав скарги газети «Автограф»

Валерія Макряшина 19 березня 2019 16:36 829 0

Корону та королівство шукали-шукали, але не знайшли. 

Полтавський апеляційний суд поставив чергову крапку в довгому судовому процесі, в якому свою честь та гідність захищала депутатка Кременчуцької міськради Оксана Піддубна, яка протягом багатьох років була чи не однією з основних жертв численних наклепів у матеріалах "журналістів" місцевого видання «Автограф». 

Сьогодні, 19 березня, судді Полтавського апеляційного суду розглянули апеляційну скаргу від представника видання «Автограф», адвоката Ульянова, того, який знову не пройшов конкурс на посаду судді ВСУ, ймовірно, через грубі висловлювання та коментарі.

Апеляційна скарга була подана на рішення Крюківського суду Кременчука, який у листопаді минулого року частково задовольнив позов Піддубної та постановив стягнути з видання 3000 грн моральної шкоди.

Сам же Ульянов на засідання в Полтаву не прибув, щоб хоч спробувати довести невинуватість видання.

Того видання, яке в народі називають "Бред Тудей", того видання, яке нахабно, за словами депутатки Піддубної, без жодних реальних фактів, грунтуючись на власних домислах, приписувало їй високу зарплату, дорогі речі, престижних охоронців та шикарні автомобілі.

 

 

Тож не дивно, що депутатка, побачивши ці всі статті, зажадала від редакції газети «Автограф» й особисто від редактора газети Романа Кацая спростування брехливої, за її словами, інформації, яка була розміщена на сторінках видання. Після тривалих судових процесів були витрачені не тільки гроші, а й чимало нервів та сил. 

"Я значно більше витратила коштів, щоб захистити свою честь та гідність і довести, що все ж таки за свої слова, за ту брехливу інформацію видання "Автограф" має відповідати", - заявила Оксана Піддубна. 

 

 

Враховуючи всі викладені факти, матеріали справи, покази сторін, суд постановив: рішення Крюківського суду, на яке подав апеляційну скаргу представник редакції газети «Автограф» — адвокат Руслан Ульянов, залишити без змін. 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

«Бумеру - 15 років»: у Кременчуці відбувся ювілейний концерт репера Серьоги. ФОТО 191 0
Концерт «Дизель шоу» в Кременчуці зібрав аншлаг. ФОТО 360 0
"Доки світло не згасне назавжди": Макс Кідрук у Кременчуці презентував новий роман 605 0