Новини з 1996 року

Мільйон на вибори, або як одурити виборців? КРЕМЕНЧУЦЬКІ ПАРТІЇ ВІДЗВІТУВАЛИ ПРО ВИТРАЧЕНІ ГРОШІ.

Олександр Курилов 20 жовтня 2015 17:39 840 0

Хто у нас чесний  перед громадянами?

Керівники  кременчуцьких осередків партійних організацій відзвітували за витрачені на агітацію кошти. Це їх перший проміжний звіт.

Звітували не всі партії, але за паперами, які здали місцеві політики у виборчу комісію, можна зробити цікаві висновки.

Отже, за 5 днів до дня виборів у міську раду, партійні організації й кандидати у мери вже витратили перший мільйон гривень.

Так, керівник ПАТ «Кременчукм'ясо» і кандидат у мери Кременчука Ірина Дроздова вклала в агітацію  299 тисяч гривень.

На другому місці – кандидат у міські голови й депутати міськради Геннадій Іванян. Його витрати на агітацію – 202 тисячі гривень.

Наступним за Геннадієм Іваняном  іде «Опозиційний блок». Опозиція у Кременчуці вклала в агітацію ще 163 тисячі 796 гривень.

59 тисяч 660 гривень також вклав у свою агітацію місцевий осередок партії «Батьківщина».

Однак кременчуцька «Батьківщина» за свого кандидата в мери міста – відомого за бійкою на сесії міськради депутата міськради Головача не витратила жодної копійки. Втім сам депутат міськради Головач є уповноваженим представником від цієї партії.

Далі в переліку тих, хто витратив кошти, – міська організація партії «Самопоміч». Тут на банери, листівки й усе інше віддали 47764 гривні.

Одразу за «Самопоміччю» - міська організація партії «Солідарність», яка вклала в газети 42599 гривень.

Гірше, що міська «Солідарність» жодної копійки не дала на агітацію за свого представника – першого віце-мера Кременчука Віктора Калашника. До речі, сам перший віце-мер теж з власних заощаджень коштів для агітації не виділяв.

Останнім у списку тих, хто, як на автора, чесно прозвітував про свої витрати, – міська організації партії «Воля». Її представники, яких очолює відома Ольга Тищенко, витратили на вибори 9790 гривень.

 

До кого є великі запитання щодо чесності?

Це друга частина звіту, який викликає у автора неймовірно велику кількість запитань.

Так, партія міськвиконкому з назвою «Поруч» на всі спецвипуски своїх газет, листівки, біг-борди й на проведення агітаційного суботника, коли всім громадянам роздавали кременчуцьку гречку – тортики, витратила лише 51 тисячу 205 гривень.

Також окремо на свої вибори витратився заступник мера Кременчука Малецький. Його витрати на всі свої біг-борди, газети й листівки взагалі смішні – 5700 гривень.

У компанії з паном Малецьким за «чесністю» витрат – такий собі кандидат «патріотичного спрямування» з прізвищем Савченко. Зі звітом останнього – він заплатив за свої три випуски газет лише шість тисяч гривень, про які звітує, й це, як на репортера, – вже не смішно. Бо таких цін трьох випусків газет багатотисячним тиражем у житті не буває.

А ще чому не смішно – партійних організацій, які виставили своїх кандидатів на вибори у нас, – 19.

І решта партій взагалі вирішили свої витрати приховати.  В усякому випадку звіти «Відродження», «Європейської партії», «Сили людей», партії простих людей, «Свободи», «Нашого краю»… взагалі в комісію не подавалися. Чому не подавалися – цікаве запитання.   

Теги: Місцеві вибори 2015

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись