Новини з 1996 року

Мільйон гривень заплатив і став людиною 2017 року? Вітаємо нашого мера Віталія Малецького

Олександр Курилов 20 січня 2018 11:43 1485 0

У Кременчуці – суттєвий прорив з нашими градоначальниками. Бо головний з них – наш мер Віталій Малецький зненацька став лауреатом програми «Людина року 2017».

Про це повідомляє світові газета «Комсомольська правда в Україні» - ЗМІ медіахолдингу UMH такого собі Сергія Курченка, який у нас більш відомий як власник віджатих в Україні підприємств, що розташовані на тимчасово окупованій території Донецької та Луганської областей.

Далі слід сказати про те, що таке «програма Людина року». З того, що можна побачити, -  це бізнес-проект відомого ще одного пріснопам'ятного бізнесмена-урядовця часів непереможної корупції - Анатолія Кінаха.

І добре, що цей проект – не Кучми.

Тож Кременчук вітає нашого мера з виходом у фінал, однак є запитання: пане Віталію, скільки саме ви заплатили, аби вас було визнано в цій «програмі» лауреатом? Ви вклалися в мільйон гривень чи з вас стягли більше й ще більше?

А, між іншим, спостерігаючи за вашими намаганнями досягти популярності, зовсім не обов’язково було лізти за першим місцем у програму, авторитет якої – не дуже.

Ви б могли купити собі якусь медаль, зразка «медаль Кременчуцького ордену тамплієрів», причепити її й носити на нарадах та по місту, а ефект би був таким же.

Однак вітаємо чудового й переможного нашого мера!

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 1251 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 1915 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 2438 0