Новини з 1996 року

Міліція запобігла незаконному зведенню автовокзалу біля "Амстор"

Андрій Михайленко 12 жовтня 2015 17:30 1048 0

Про це сьогодні повідомив начальник кременчуцької міліції Денис Захарченко. За його словами, до міліції від окремих громадян та чиновників (заступник мера Геннадій Музика) надійшли повідомлення про незаконну забудову території біля супермаркету "Амстор", звідкіля відправляються/прибувають міжміські маршрутки. За даним фактом зараз здійснюється перевірка.

Відомо, що встановлення огорожі було здійснено в ніч із суботи на неділю. Згодом вимоги міської влади до перевізників надати дозвільні документи з боку автоперевізників залишились без уваги.

Згідно з даними Публічної кадастрової карти, вказана територія, навколо якої частково зведено огорожу, знаходиться в користуванні ТОВ "Амстор". Остання дійсно надавала дозвіл на облаштування тимчасового паркінгу для перевізників, але замість облаштування розпочалося повноцінне зведення автостанції з відповідною інфраструктурою.

Станом на 17.30 сьогодні на австоянці супермаркету "Амстор" частково зведено паркан на бетонній основі, а також  встановлено два кіоски.

 

Теги: Економіка КременчукаПригоди КременчукаТранспорт Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись