Новини з 1996 року

Міліція скоро перестане існувати, але користуватися посвідченнями зможе до кінця цього року

Єлизавета Кравченко 06 листопад 2015 12:36 612 0

Правоохоронці вже нової структури – Національної поліції України – мають змогу використовувати посвідчення, печатки, логотипи та емблеми міліції і Міністерства внутрішніх справ України до 31 грудня 2016 року. Відповідна норма закріплена у Законі України "Про Національну поліцію".

Як повідомила прес-служба УМВС, відповідно до пункту 18 Прикінцевих та перехідних положень Закону України "Про Національну поліцію" до 31 грудня 2016 року поліцейські можуть використовувати атрибути міліції, зокрема – посвідчення, печатки, логотипи та емблеми міліції і Міністерства внутрішніх справ України.

Також відповідно до Прикінцевих та перехідних положень цього закону, поліцейським дозволяється носіння та використання форменого обмундирування, визначеного для працівників міліції.

Таким чином, до моменту забезпечення поліцейських належним одностроєм, а органів та підрозділів Національної поліції – відповідною атрибутикою, працівники поліції будуть користуватись форменим обмундируванням міліції. Це жодним чином не свідчить про відсутність у них повноважень працівників Національної поліції.

Нагадаємо, Закон України «Про міліцію» втрачає чинність 7 листопада цього року. З цього часу міліція в Україні де-юре припиняє своє існування.

Теги: МВСРеформа

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись