Новини з 1996 року

Міліціонер-дебошир не дає спокою кременчужанам

Андрій Рубан 08 липня 2016 11:11 628 0

Про це повідомляють мешканці будинку №16 по вул. Східній.

До редакції “Програми Плюс” звернулися читачі з проханням допомогти їм у вирішенні проблеми, яка сталася.
За словами мешканців вказаного будинку, по сусідству з ними у своєї співмешканки проживає лейтенант поліції , який не дає спокою мешканцям.

Люди стверджують, що правоохоронець неодноразово порушував громадській спокій під під’їздом будинку, а також розпиває з товаришем алкогольні напої прямо під вікнами сусідів. Останні ж уже 7 разів зверталися до правоохоронних органів (і це менш ніж за рік) зі скаргою, але все безрезультатно. 
 “Коли не було патрульної поліції, то міліція приїжджала і нічого на нього не оформляла, напевно, своїх не чіпляють”, - розповідає одна з мешканців цього двору.

Також співрозмовниця додала, що коли вже приїхала патрульна поліція, то молоді чоловіки швидко ховалися у помешканні своєї подружки. Натомість за третім разом патрульна поліція залишила автомобіль за будинком та прийшла пішки.
“Під час чергової гулянки з алкоголем під вікнами поліція прийшла пішки і таки склали адмінпротокол, але тільки на товариша міліціонера, нібито тільки він поводився некоректно і гучно кричав. За нашою інформацією, у нього родич - суддя, нічого йому не буде”, - додала співрозмовниця, мешканець будинку 16 по вул. Східній, що на правому березі Дніпра.

Люди написали скаргу на атестаційну комісію, у прокуратуру і сподіваються, що таки цей горе-міліціонер не буде працювати в поліції, адже той, хто має захищати порядок, не має морального права поводитися по-хуліганськи. 

 

 

 

Теги: Пригоди Кременчукапереатестація поліції

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись