Новини з 1996 року

Між позицією та опозицією й перед виборами. Чиновники виконкому сьогодні побували в школах Кременчука

Олександр Курилов 01 вересня 2015 10:14 1046 0

Політична опозиція до політичної опозиції, а політична позиція теж до опозиції, але іншої. Це сьогодні керівники нашого міськвиконкому відвідували школи з нагоди 1 вересня.

Головний висновок відвідувань – діюча команда чиновників мерії трохи змінила свої пріоритети. За ними – масового нашестя наших градоначальників у гімназію №5, де сьогодні відкривали пам’ятну дошку кременчужанам – учасникам АТО, вже не реєструвалося.

Натомість сюди, до вже майже опозиційного мерії директора школи Ілони Бобер і звичайних учнів, яким до політики байдуже, приїхав такий же опозиційний заступник мера Кременчука з будівництва Геннадій Музика.

У свою чергу перший заступник міського голови Кременчука й кандидат у міські голови №1 Віктор Калашник сьогодні виступив перед учнями ЗОШ №20, куди також прийшли депутати міськради від «Батьківщини» й керівник міського управління освіти Геннадій Москалик.

Не залишились осторонь від свята й інші чиновники виконкому. Тож віце-мер Віталій Малецький вітав дітей у ЗОШ №26, а віце-мер Сергій Ярош – у ліцеї №4.

Про що слід сказати й потрібно віддати нашим чиновникам належне – про політику, тобто вибори та партії,  ніхто з них сьогодні не сказав і слова. Натомість, у навчальні заклади нашого міста також запросили учасників АТО й наші захисники вітали дітей.

Новий навчальний рік у Кременчуці, а сьогодні у нашому місті вперше за парти сіли понад 2 тисячі першокласників, – розпочато.

Теги: 1 вересняЖиття КременчукаМісцеві вибори 2015Політика Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Антирейтинг: місця у Кременчуці, де відпочивати — “не айс”. ФОТО 943 0
Чотири місця у Кременчуці, де можна відпочити. ФОТО 1772 0
Посол Словаччини, модерн, романтика і містика: у Кременчуці відкрили Міжнародну виставку. ФОТОрепортаж 810 0