Новини з 1996 року

Людям – пластикові контейнери для сміття. Депутатам – планшети для роботи – мер Малецький

Олександр Курилов 09 січня 2018 17:33 334 0

Міський голова Кременчука ощасливить депутатів Кременчуцької міськради й озброїть їх спеціальними планшетами, які закуплені втридорога за кошти міського бюджету.

Такі планшети Huawei Media Pad в кількості 33 штуки були придбані міськвиконкомом на загальну суму 199 тисяч 650 гривень.

«Планшети дуже гарні, ми їх закуповуємо, презентуємо депутатам  – не даруємо, а надаємо в користування. В них буде угода на тимчасове користування. Як пластикові контейнери людям дають на вулиці для збору сміття, так само в депутатів буде договір «відповідального зберігання», - за словами міського голови Віталія Малецького, така техніка в депутатів дозволить зекономити папір, який використовується для роздрукування рішень.

Втім є проблема: депутатів міськради всього 42, а планшетів - 33. Тобто отримають їх не всі, й кому саме такого щастя в користування не дадуть – поки що невідомо.

Натомість відомо одне.

Мер Малецький віддає планшети депутатам спонтанно й неочікувано й іншого виходу в нього немає.

Причина – планшети придбані за рахунок міського бюджету з великою переплатою й віддати їх своїм підлеглим міський голова не може, бо одразу почнеться черговий скандал за використання бюджетних коштів.

У випадку ж з депутатами починається колективна відповідальність, за яку в нас ще ніхто не відповідав.   

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись